Stworzenie infrastruktury rekreacyjno – sportowej w podobszarze rewitalizacji w Biesiadkach

W ramach umowy o dofinansowanie z Zarządem Województwa Małopolskiego Gmina Gnojnik realizowała zadanie pn. : „Stworzenie infrastruktury rekreacyjno – sportowej w podobszarze rewitalizacji w Biesiadkach.

W ramach projektu wybudowane zostało boisko wielofunkcyjne o powierzchni 620 m2, w którego skład wchodzi boisko do piłki siatkowej, koszykowej i ręcznej (o wymiarach 31,22 m x 18,22 m) oraz skocznia w dal. Przy placu zlokalizowanych zostało 10 ławek do siedzenia, a wokół wykonano ogrodzenie oraz piłkochwyty. Cały teren został oświetlony.

Do boiska można dojść utwardzonym placem, dzięki czemu miejsce będzie dostępne także dla osób starszych i niepełnosprawnych. Plac ten jest także miejscem zabaw i gier ( w szachy, warcaby, klasy), może posłużyć również jako miejsce organizacji lokalnych imprez.

Najmłodsi mieszkańcy Biesiadek mogą cieszyć się z  wykonanego w ramach tego zadania placu zabaw. Teren o powierzchni 210 m2 wyposażono w huśtawki, karuzele, piaskownicę, zjeżdżalnię oraz różne zestawy do zabaw. Nawierzchnia jest bezpieczna, a wokół wybudowano ogrodzenie.

Wartość całkowita projektu wyniosła 791 225,16 PLN  z czego dofinansowanie wyniosło 603 012,84 PLN

Nowo powstałe miejsce jest idealne dla osób lubiących sport i zabawę, a także dla tych, którzy szukają odpoczynku i relaksu.

Galeria

Zdjęcie placu zabaw
Zdjęcie placu zabaw
Zdjęcie parkingu