Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Przypięta aktualność Termin wydawania paczek żywnościowych

  Wójt Gminy Gnojnik i Zastępca Kierownika GOPS Gnojniku informują, że w dniu 21 lutego br. (czwartek) od godz. 8.00 w Remizie Strażackiej w Gnojniku (tylny garaż) wydawane będą paczki żywnościowe w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa.

  Thursday, 14 February 2019r. czytaj więcej Informacje
 • Przypięta aktualność Zebrania wiejskie

  Wójt Gminy Gnojnik oraz Sołtysi poszczególnych miejscowości zapraszają Mieszkańców na zebrania wiejskie, których tematem będzie wybór sołtysów i członków rad sołeckich oraz podział środków wiejskich na 2019 rok. Harmonogram zebrań w aktualności.

  Tuesday, 29 January 2019r. czytaj więcej Informacje
 • Przypięta aktualność Bezpłatne szkolenia komputerowe dla Mieszkańców Gminy

  Wójt Gminy Gnojnik zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych w ramach projektu „Mieszkańcy Gminy Gnojnik w Sieci”.

  Friday, 1 February 2019r. czytaj więcej Informacje
 • Poszukiwania labradora - włosy biszkoptowe

  Na terenie Gnojnika zagnoił pies labrador - włosy biszkoptowe. Właściciel psa prosi o informację na temat jego lokalizacji. Halina Święch - Kwiaciarnia Gnojnik - tel 664 497 585, 664 497 586

  Thursday, 21 February 2019r. czytaj więcej Inne
 • Wniosek „Mała Dotacja”

  Stowarzyszenie UTW „GLOBUS” złożyło wniosek w trybie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie na realizację zadania publicznego pn. „Z turystyką krajoznawczą po zdrowie i kondycję dla seniorów”.

  Wednesday, 20 February 2019r. czytaj więcej Informacje
 • Najlepsi szachiści odwiedzą naszą gminę

  Weekend 2-3 marca należeć będzie w Gminie Gnojnik do szachistów, którzy staną w szranki w XXIII Międzynarodowym Turnieju Szachowym o rzeźbę „Czarnego Konia". Do Domu Strażaka w Gnojniku zapraszamy wszystkich miłośników królewskiej gry.

  Wednesday, 20 February 2019r. czytaj więcej Sport