Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Przypięta aktualność Bezpłatne szkolenia komputerowe dla Mieszkańców Gminy

  Wójt Gminy Gnojnik zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych w ramach projektu „Mieszkańcy Gminy Gnojnik w Sieci”.

  Friday, 1 February 2019r. czytaj więcej Informacje
 • Przypięta aktualność Weryfikacja deklaracji śmieciowych

  Szanowni Mieszkańcy Gminy Gnojnik, Urząd Gminy Gnojnik informuje, iż przystępuje do weryfikacji danych zawartych w deklaracjach śmieciowych dotyczących liczby mieszkańców zamieszkujących nieruchomości.

  Thursday, 20 December 2018r. czytaj więcej Informacje
 • Debata w Biesiadkach

  Sołtys wsi Biesiadki zaprasza mieszkańców sołectwa oraz wszystkie zainteresowane osoby do udziału w otwartej debacie na temat planowanej rewitalizacji centrum miejscowości. Debata odbędzie się 19 stycznia br. o godz. 16:00 w budynku Domu Ludowego.

  Tuesday, 15 January 2019r. czytaj więcej Inwestycje
 • Badania ankietowe w 2019 roku

  W 2019 roku Urząd Statystyczny w Krakowie będzie przeprowadzał na terenie województwa małopolskiego liczne badania ankietowe, realizowane m.in. w gospodarstwach domowych, gospodarstwach rolnych, punktach usługowych oraz targowiskach.

  Monday, 14 January 2019r. czytaj więcej Inne
 • Pokaż, że współpraca się opłaca!

  Ruszyła XXII edycja Konkursu o tytuł „Dobroczyńca Roku”. W tym roku firmy będą nagradzane w sześciu kategoriach: Edukacja, Ekologia, Pomoc społeczna, Rozwój lokalny, Sport, Zdrowie. Szczegóły w aktualności.

  Monday, 14 January 2019r. czytaj więcej Inne
 • Dzielnicowy bliżej nas

  Komisariat Policji w Czchowie, realizując założenia programu "Dzielnicowy bliżej nas", wyznaczył działania priorytetowe służące poprawie bezpieczeństwa w rejonie Gminy Gnojnik na okres od 1 stycznia do 3o czerwca br. Szczegóły w aktualności.

  Monday, 14 January 2019r. czytaj więcej Inne