Budowa obiektu łączącego funkcje kulturalną i przedszkolną w Uszwi

Budynek wielofunkcyjny w Uszwi zaprojektowany i wykonany został w technologii zeroenergetycznego budynku pasywnego. Obiekt został oddany do użytku we wrześniu 2021 roku, zaś jego budowa rozpoczęła się w 2018 roku.

Powierzchnia obiektu zajmowana przez Publiczne Przedszkole „Mały Artysta” pozwoliła na utworzenie 5 oddziałów przedszkolnych z zapleczem sanitarnym. Przedszkole zostało wyposażone w szatnię, stołówkę, pełnowymiarową kuchnię z niezbędnym zapleczem i wyposażeniem, salę wielofunkcyjną, pomieszczenia biurowo-administracyjne, w tym pomieszczenie przeznaczone do prowadzenia pracy w zakresie logopedii oraz lokal do wykorzystania przez higienistkę/ pielęgniarkę. Wszystkie pomieszczenia zostały wyposażone w nowe meble biurowo-administracyjne oraz meble dla dzieci. 

Z kolei pod działalność kulturalną zostały zaplanowane następujące pomieszczenia: biblioteka, świetlica, toalety ogólnodostępne, magazyny i pomieszczenia techniczne oraz ciągi komunikacyjne. Dla tych pomieszczeń również zostały zakupione nowe meble. 

Uroczystego otwarcia budynku dokonano 20 września 2021 roku.

 

Projekt RPMP.11.02.00-12-0790/17 współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 - 2020.

Galeria zdjęć

Budowa obiektu łączącego funkcje kulturalną i przedszkolną w Uszwi

Budynek wielofunkcyjny w Uszwi - wejście od strony przedszkola
Budynek wielofunkcyjny w Uszwi - wejście od strony świetlicy i biblioteki
Budynek wielofunkcyjny w Uszwi - strona zachodnia
Budynek wielofunkcyjny w Uszwi - widok od strony parkingu
Budynek wielofunkcyjny w Uszwi - sala przedszkolna
Budynek wielofunkcyjny w Uszwi - szatnia
Budynek wielofunkcyjny w Uszwi - szatnia
Budynek wielofunkcyjny w Uszwi - sala zabaw