Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Grzeczne dzieci - segregują śmieci

  Dzieci z Publicznego Przedszkola Uszwi włączyły się w ogólnopolską akcję „Sprzątanie Świata – Polska 2018”. Tegoroczne hasło kampanii brzmi „Akcja – segregacja. 2 x więcej, 2 razy czyściej”. Głównym celem akcji jest promowanie selektywnej zbiórki odpadów.

  Monday, 10 December 2018r. czytaj więcej Oświata
 • Ogłoszenie – poszukiwany nauczyciel

  Publiczne Przedszkole w Gnojniku poszukuje nauczyciela - oligofrenopedagoga / specjalisty do prowadzenia zajęć z dzieckiem z autyzmem. Szczegóły w aktualności.

  Wednesday, 19 September 2018r. czytaj więcej Oświata
 • Ekolodzy nagrodzeni w Lewniowej

  Gminny Konkurs Ekologiczny „Zbieramy zużyte baterie” stanowi już kilkuletnią tradycję Gminy Gnojnik. Tym razem uroczyste wręczenie nagród dla dzieci miało miejsce w szkole w Lewniowej.

  Thursday, 21 June 2018r. czytaj więcej Oświata
 • Projekt "Z okazji Dnia Mamy pyszne śliwki zajadamy"

  Od marca do maja w szkole podstawowej w Uszwi we współpracy ze Stowarzyszeniem „Na Śliwkowym Szlaku” realizowano projekt Z okazji Dnia Mamy pyszne śliwki zajadamy.

  Wednesday, 30 May 2018r. czytaj więcej Oświata
 • Patriotyczny maj

  Miesiąc maj jest w naszej gminie czasem inauguracji wydarzeń o charakterze patriotycznym. Kolejną okazją do uczczenia rocznicy odzyskania niepodległości był Powiatowy Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej, który odbył się 28 maja w szkole w Gnojniku.

  Tuesday, 29 May 2018r. czytaj więcej Oświata
 • Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej

  14 maja 2018 roku w Uszwi odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej zorganizowany przez Dorotę Muchę z Publicznej Szkoły Podstawowej w Uszwi oraz Młodzieżową Radę Gminy Gnojnik. Na konkurs przybyło 28 osób.

  Wednesday, 16 May 2018r. czytaj więcej Oświata