Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • „Małopolskie Talenty” w Gminie Gnojnik

  Początek roku szkolnego 2019/2020 wprowadza dodatkowe atrakcje dla zdolnych uczniów z naszej gminy.

  Monday, 16 September 2019r. czytaj więcej Oświata
 • Rekrutacja do szkoły muzycznej 2019/2020

  Proszę aby wszyscy zainteresowani przystąpieniem do "badania przydatności" (egzaminu) do SM I st. wypełnili załączone wnioski wraz ze zgodami na przetwarzanie danych osobowych RODO (oczywiście wnioski wypełnią rodzice) oraz dołączonym zaświadczeniem lekar

  Tuesday, 14 May 2019r. czytaj więcej Oświata
 • Otwarty konkurs ofert

  Wójt Gminy Gnojnik ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w dziedzinie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej oraz przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym w Gminie Gnojnik na 2019 rok.

  Sunday, 4 August 2019r. czytaj więcej Oświata
 • Recykling jest niezbędny!

  Fundacja Chlorofil zaprasza nauczycieli i uczniów szkół podstawowych do udziału w V edycji ogólnopolskiego konkursu ekologicznego „Mistrz Recyklingu Maks porządkuje odpady” pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego.

  Tuesday, 22 January 2019r. czytaj więcej Oświata
 • Akcja - segregacja

  Publiczne Przedszkole w Uszwi zajęło 2 miejsce w konkursie na Lokalną Kampanię Informacyjną „Akcja – segregacja. 2 razy więcej, 2 razy czyściej” organizowanym przez Fundację Nasza Ziemia. Przedszkole przygotowało lokalną kampanię informacyjną.

  Monday, 12 November 2018r. czytaj więcej Oświata
 • 100 balonów na stulecie niepodległości

  9 listopada w Publicznej Szkole Podstawowej w Gnojniku obchodzono szczególny dzień - dokładnie o godzinie 11.11 wraz z tysiącami uczniów w całej Polsce odśpiewano Hymn Państwowy i wypuszczono w niebo 100 baloników w naszych barwach narodowych.

  Monday, 19 November 2018r. czytaj więcej Oświata