Informacje
22 sierpnia 2023

Zagłosuj na rozbudowę Domu Strażaka w Lewniowej

Z radością pragniemy Państwa poinformować, że projekt Gminy Gnojnik, został wyróżniony przez Fundację LOTTO im. Haliny Konopackiej, której kluczowym filarem działalności jest wspieranie sportu i kultury.

Gmina Gnojnik, jako jedna z pięciu z województwa małopolskiego, zakwalifikowała się do II etapu konkursu „Wygrywamy zaczyna się od WY” zdobywając uznanie dla koncepcji budowy zaplecza szatniowo-sanitarnego dla boiska sportowego w Lewniowej, oraz rozbudowa i przebudowa pomieszczeń socjalno - szkoleniowych w ramach rozbudowy i przebudowy budynku wielofunkcyjnego. Aby pozyskać środki finansowe konieczne jest Państwa wsparcie i oddanie głosów. Teraz wszystko zależy od Państwa.

Aby pomóc w inicjatywie w naszej gminie wystarczy zagrać w gry Totalizatora Sportowego - LOTTO, odwiedzić stronę www.gramywygrywamy.pl i zagłosować na projekt Gminy Gnojnik do 18 września 2023 r. Tylko projekty z największą ilością głosów w danym województwie zostaną wskazane do dofinansowania.

Aby oddać głos, należy:

  1. Kupić dowolne produkty LOTTO i odebrać kupon promocyjny
  2. Zeskanować kod QR z kuponu promocyjnego za pośrednictwem dostępnego urządzenia lub wpisać kod promocyjny ręcznie na stronie www.gramywygrywamy.pl
  3. Wprowadzić swój adres e-mail, wyrazić obowiązkowe zgody na przystąpienie do loterii i oddać głos na nasz projekt.