Menu główne

Gminny katalog firm / Usługi

 • * Klimasoft

  Dane:
  Klimasoft to krakowska firma, która działa (oprócz Krakowa) na terenie takich miast jak Bochnia, Wadowice oraz Krzeszowice. Oferujemy profesjonalny montaż oraz serwis klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła i związanych z nimi akcesoriami. Mamy w ofercie jedynie starannie wyselekcjonowane produkty gigantów branży klimatyzacyjnej - Samsung, Mitsubishi czy Fujitsu. Znajdziesz u nas zarówno klimatyzacje komercyjne, jak i hybrydowe. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i zawsze proponujemy najbardziej optymalne rozwiązanie - serdecznie zapraszamy do kontaktu!
  E-mail:
  WWW: /klimasoft.pl
 • *Serwis-Hydrauliczny.pl

  Dane:
  Nasza firma specjalizująca się w dostarczaniu najlepszych rozwiązań z zakresu hydrauliki siłowej oraz zapewniająca profesjonalny serwis hydrauliczny, stara się docierać do swoich klientów na terenie całej Polski, dostarczając produkty i usługi najwyższej jakości.

  Biuro Handlowe Katowice
  ul. Porcelanowa 23, 40-246 Katowice
  tel. 32 203 98 88 telefon główny
  tel. 32 203 98 89
  bh.katowice@bibusmenos.pl
  E-mail:
  WWW: serwis-hydrauliczny.pl/hydraulika-silowa-krakow/
 • AM Consulting Anna Marzec

  Dane:
  AM Consulting Anna Marzec
  - Usługi drukarskie
  - Usługi konsultingowe
  - Usługi transportu osobowego
  WWW: goldtransferam.pl
 • Arti-Bau Sp. z o.o.

  Dane:
  Spółka Arti-Bau CDE to pierwsza na Dolnym Śląsku cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych drukowanych na roli. Wykonujemy etykiety między innymi dla branż spożywczej, kosmetycznej czy chemicznej. Stosowana przez nas cyfrowa technologia druku na wąskiej wstędze daje możliwość realizacji nawet najmniejszych zamówień, niezbędnych jedynia na bieżącą produkcję czy też okazjonalnych, używanych w akcjach promocyjnych, przy testowaniu nowych opakowań itp.

  Klient, korzystając z naszych usług, nie jest zmuszony do zamawiania dużych nakładów i tworzenia zapasów magazynowych etykiet, co daje wymierne oszczędności, gdyż nie zamraża na długi czas środków własnych. Zajmujemy się także drukiem etykiet spersonalizowanych i tzw. szlachetnych - matowych, złoconych na zimno, etykiet peel-off, etykiet z drukiem po stronie kleju. Gdy takie jest życzenie klienta, dodrukowujemy dodatkowy tekst na gotowych już etykietach.

  Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie, maszynach Mark Andy Digital Series oraz Jetrion 4830UV, gwarantujących najwyższy stopień jakości, trwałości i odporności na czynniki zewnętrzne drukowanych etykiet. Poza techniczną doskonałością druku gwarantujemy także pełną elastyczność w trakcie współpracy z klientem, krótki czas wykonywania zamówień oraz konkurencyjne ceny.
  E-mail:
  WWW: artibaucde.pl/pl/
 • Bartmetaco Ogrody Zimowe

  Dane:
  Warszawa
  02-316
  Kaliska 1/34
  tel 600595335

  Firma Bartmetaco zajmuje się realizacją ogrodów zimowych począwszy od projektu aż do budowy. Oprócz tego w ofertę wchodzą okna oraz drzwi pcv i aluminiowe, markizy ogrodowe, zabudowa balkonu, systemy osłonowe, rolety. Pełna oferta znajduje się na stronie internetowej firmy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
  WWW: /www.bartmetaco.pl/
 • Dobra Księgowa

  Dane:
  Biuro rachunkowe Dobra Księgowa oferujące kompleksową obsługę rachunkowo – podatkową.
  E-mail:
  WWW: /dobraksiegowa.info/
 • ECO-M.A.G.

  Dane:
  Zajmujemy sie odbiorem szamb, wystawiamy pokwitowanie, poj. beczki to 3000l. Działamy na terenie całej gminy.

  888 155 998
  E-mail: