Menu główne

Gminny katalog firm / Marketing i reklama

 • Drukarnia Wielkoformatowa Digital Center

  Dane:
  Digital Center zajmuje się wykonywaniem materiałów wielkoformatowych wykorzystywanych w reklamie wizualnej. Firma zajmuje się nie tylko drukiem wielkoformatowym, lecz gdy takie jest życzenie klienta zapewnia kompleksową usługę, obejmującą przygotowanie projektu reklamy, jej sporządzenie oraz montaż.

  Oferta obejmuje banery i siatki reklamowe, reklamy świetlne, kasetony reklamowe i litery przestrzenne, plakaty i bilbordy, folie samoprzylepne z napisami reklamowymi, systemy wystawiennicze. Digital Center zajmuje się także umieszczaniem na samochodach folii reklamowych. Poza materiałami reklamowymi w opropozycji firmy znaleźć możemy również fototapety z dowolną, wybraną przez klienta grafiką.

  Firma dysponuje najnowocześniejszymi ploterami do druku wielkoformatowego, zapewniającymi niespotykaną szybkość druku przy zachowaniu najwyższej rozdzielczości wydruku. Na przykład, przy drukowaniu ploterem mimaki JV33 możliwe jest osiągnięcie rozdzielczości do 1440 dpi. Stosowane w firmie technologie druku dają nie tylko fotograficzną dokładność, ale także głębię kolorów i płynne przejścia tonalne. Wykorzystywane w druku materiały zapewniają pięcioletnią trwałość wydruku.
  E-mail:
  WWW: digitalcenter.pl/