Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Orlik ruszył po przerwie zimowej

  Zapraszamy do korzystania z boiska wielofunkcyjnego Orlik w Uszwi. W okresie od marca do listopada 2022 r. na obiekcie prowadzone będą zajęcia przez Animatora (zgodnie z comiesięcznym harmonogramem). Zapraszamy indywidualnie, jak również grupowo.

  Saturday, 3 September 2022r. czytaj więcej Sport
 • Fundusz Natalii Partyki przedłużył nabór na stypendia sportowe

  Fundusz Natalii Partyki uruchomił V edycję programu stypendialnego dla młodych zdolnych sportowców borykających się z trudnościami w rozwoju kariery. Każde stypendium w ramach funduszu to 10 000 zł na realizację jasno sprecyzowanych celów sportowych.

  Tuesday, 15 February 2022r. czytaj więcej Sport
 • III miejsce Piratek na Małopolskich Mistrzostwach

  Kolejny udany turniej tańca dla uczennic PSP Gosprzydowa. Piratki pokazały co potrafią i zajęły wysokie III miejsce na Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Rytm-Muzyka-Taniec w Limanowej.

  Tuesday, 14 December 2021r. czytaj więcej Sport
 • Finał wojewódzki w Drużynowych Szachach

  7 grudnia br. w Szkole Podstawowej w Myślenicach odbył się Finał Wojewódzki w Drużynowych Szachach – Małopolskie Igrzyska Dzieci z udziałem uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej w Uszwi.

  Tuesday, 12 October 2021r. czytaj więcej Sport
 • Rozgrywki tenisa stołowego

  W dniu 22 listopada br. do szkoły w Uszwi zjechali młodzi tenisiści z gminy Gnojnik. Zorganizowano rozgrywki w dwóch kategoriach wiekowych w tenisie stołowym indywidualnym i drużynowym chłopców i dziewcząt.

  Tuesday, 12 January 2021r. czytaj więcej Sport
 • Sukces młodych szachistów z Uszwi

  Dzień 18 listopada br. okazał się bardzo szczęśliwy dla szachistów z Publicznej Szkoły Podstawowej w Uszwi. Drużyna mistrzów gminy Gnojnik zdobyła I miejsce podczas Powiatowych Igrzysk Dzieci w szachach drużynowych 2021.

  Monday, 22 November 2021r. czytaj więcej Sport