Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Nagrody Wójta rozdane

  Wednesday, 21 July 2021r. Oświata

  Czwartek 25 czerwca 2021 roku dla 13 uczniów i ich rodziców był dniem szczególnym. Tego dnia odbyła się XXVII sesja Rady Gminy Gnojnik.

  Przewodniczący Rady Gminy zaprosił na nią uczniów wraz z ich rodzicami umożliwiając tym samym wójtowi gminy wręczenie nagród za szczególne osiągnięcia  w nauce. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Gabriela Pawełek,  Weronika Osada, Maksymilian Klecki, Michał Górak,  Patryk Ząbkowski, Natasza Gawlik, Agnieszka Warchał, Emilia Hawryłko, Martyna Mróz, Karoliny Kopeć, Antonina Julianna Marcinek, Emilia Fitrzyk oraz Marcelina Stańczyk.

  Ta grupa młodzieży mimo trudnych, pandemicznych warunków wykazała się umiejętnościami, zapałem i aktywnością, które wyróżniły je spośród grona swoich rówieśników i sprawiły, że zostali zauważeni i docenieni przez grono nauczycieli i dyrektorów szkół. Ci ostatni nominowali ich do nagrody, a wójt uhonorował nominatów nie tylko dyplomem, ale także nagrodą pieniężną. Gospodarze uroczystości - Przewodniczący Rady Gminy wraz z Wójtem Gminy wręczali okolicznościowe dyplomy i listy gratulacyjne kierując do uczniów i ich rodziców ciepłe słowa uznania. Zapewne chwile z tej uroczystości na długo pozostaną w pamięci nagrodzonych.  

  Andrzej Stańczyk

Galeria