Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Hej Kolęda…

  Po raz szósty Stowarzyszenie „Wieś Naszych Marzeń” w Zawadzie Uszewskiej ogłosiło społeczności, że święta tuż, tuż… W dniu 15 grudnia na placu zabaw rozpalono światełka na choince.

  Tuesday, 18 December 2018r. czytaj więcej Kultura
 • Polka Niepodległa

  Stowarzyszenie Regiony Nowych Szans „Vesna” zaprasza na wspólne świętowanie 100-lecia uzyskania praw wyborczych przez polskie kobiety. Wydarzenie pn. „Polka Niepodległa” odbędzie się 24 listopada br. od godz. 10:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Brzesku.

  Wednesday, 14 November 2018r. czytaj więcej Kultura
 • Uroczystości niepodległościowe w Uszwi

  Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości, zorganizowane w Uszwi rozpoczęto uroczystą Mszą Św., po której przemaszerowano pod Dom Strażaka by poświęcić pamiątkową tablicę. Po południu zaproszono lokalną społeczność na koncert pieśni patriotycznych.

  Tuesday, 13 November 2018r. czytaj więcej Kultura
 • Zaproszenie na Andrzejki

  Centrum Kultury w Gnojniku zaprasza dzieci w wieku od 7 do 11 lat na Bal Andrzejkowy, który odbędzie się 22 listopada br. o godz. 17:00 w budynku instytucji. Szczegóły na plakacie.

  Tuesday, 13 November 2018r. czytaj więcej Kultura
 • Dla Niepodległej

  W dniu 11 listopada br. w Uszwi odbędą się uroczystości związane z obchodami setnej rocznicy odzyskania niepodległości. W programie wydarzenia m.in. uroczysta Msza św. oraz koncert pieśni patriotycznych połączony z krótką lekcją historii.

  Saturday, 11 August 2018r. czytaj więcej Kultura
 • Warsztaty ceramiczne

  Stowarzyszenie Na rzecz Osób niepełnosprawnych i Ich Rodzin „Gałęziówka Zacisze” organizuje warsztaty ceramiczne dla dzieci i młodzieży oraz osób niepełnosprawnych. Warsztaty realizowane będą 9 listopada br. o godz. 16.00 w Uszwi (u p. Gałęziowskich).

  Friday, 11 May 2018r. czytaj więcej Kultura