Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Przekażmy czysty świat przyszłym pokoleniom

  Thursday, 28 April 2022r. Inne

  Projekt Stowarzyszenia Szlakiem Kultury w Gnojniku został zakwalifikowany do II etapu, czyli głosowania Internautów w 9. edycji Programu Grantowego InicJaTyWy.

  Zachęcamy do oddania głosu na nasz projekt.

  Jak to zrobić?

  Wystarczy:

  - wejść na: https://inicjatywy.com.pl/zaglosuj-na-brzeskie-inicjatywy/

  - odszukać inicjatywę z numerem 14. Przekażmy czysty świat przyszłym pokoleniom.

  - oddać głos podając numer telefonu

  - potwierdzić swój głos wpisując kod sms

  - i już:)

  Głosowanie potrwa do 13 maja br.

  Po zakończeniu II etapu konkursu liczba oddanych głosów zostanie podliczona przez Jury programu, a zwycięzców poznamy 24 maja.

  W ramach realizacji projektu Stowarzyszenie Szlakiem Kultury będzie chciało przeprowadzić kampanię informacyjną na temat ekologii, recyclingu postępowania z odpadami opakowaniowymi. W dobie, gdy zasypywani jesteśmy rozmaitymi rodzajami opakowań, które lądują w koszach albo w rowach, edukowanie dorosłych ma szczególne znaczenie. W ramach projektu zorganizowana zostanie impreza plenerowa, podczas której zostaną przeprowadzone warsztaty ekologiczne. Uczestnicy przekonają się jak istotne dla zdrowia jest otaczanie się odpowiednimi materiałami oraz unikaniem plastiku i innych szkodliwych surowców. W ramach rozgrzewki uczestnicy będą mogli oczyścić park pod czujnym okiem specjalisty w dziedzinie recyclingu. Przewidziane są pamiątkowe gadżety ekologiczne wykonane z naturalnych surowców. Dodatkowym trwałym zapisem będzie profesjonalna fotorelacja z przebiegu wydarzenia. Zagłosuj - pamiętaj, że możesz zagłosować tylko na jeden projekt.

  Stowarzyszenie "Szlakiem Kultury"

Galeria