Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Punkt szczepień p/COVID w Centrum Medycyny Rodzinnej w Gnojniku

  Thursday, 14 January 2021r. Informacje

  Informujemy, że na terenie naszej gminy uruchomiony jest Punkt Szczepień p/ COVID. Punkt działa w Centrum Medycyny Rodzinnej w Gnojniku.

  Rozpoczęto zapisy osób chętnych do zaszczepienia. Szczepienia są darmowe.

  Zapisy telefoniczne  662-046 -763  lub 14/6869965 wew.1/telefon ośrodka/ lub osobiście w rejestracji ośrodka.

  Zapraszamy  do zapisu wszystkie grupy wiekowe / a w szczególności w pierwszej kolejności  osoby starsze 80+/70+/ 60+/50+
  Prosimy przy zapisach podawać telefony do kontaktu. O terminie szczepienia powiadamiamy telefonicznie. Istnieje możliwość dowozu osób starszych do punktu szczepień – współpraca z Urzędem Gminy.

  Wiemy jak ciężko może przebiegać zachorowanie na COVID, ile osób nawet naszych znajomych czy krewnych z tego powodu zmarło, bądź ma powikłania po chorobie. Starajmy się podejść do problemu szczepień rozsądnie ,nie opierajmy się na opiniach  osób tzw. „wszystko wiedzących”, które rozsiewają nieprawidłowe informacje na temat tej groźnej choroby  i szczepień.

  Wykażmy się postawą obywatelską, odpowiedzialną za swoich bliskich / osoby starsze i schorowane/oraz za samych siebie. Razem dążmy do tego, aby  jak najszybciej została opanowana pandemia i nasze życie wróciło do normy.

  Pracownicy Centrum Medycyny Rodzinnej w Gnojniku już jako grupa „O” zostali zaszczepieni.

                                                                           Ewa Cierniak-Lambert   lekarz rodzinny Gnojnik

Galeria