Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Ankieta inwentaryzacji ogrzewania budynków

  Saturday, 10 March 2018r. Informacje

  W związku z obowiązkiem prowadzenia bazy inwentaryzacji ogrzewania budynków Urząd Gminy Gnojnik zwraca się do Mieszkańców Gminy, którzy do tej pory nie złożyli ankiety inwentaryzacji budynków z prośbą o wypełnienie druku ankiety. Szczegóły w aktualności.

  W wyniku podjęcia przez Sejmik Województwa Małopolskiego Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego przyjętego 23 stycznia 2017 r. uchwałą Nr XXXII/451/17 gminy są zobowiązane do prowadzenia bazy inwentaryzacji ogrzewania budynków (piecy i kotłów C.O.).

  Rzetelne wykonanie inwentaryzacji na podstawie wiarygodnych informacji pozwoli na opracowanie właściwych działań i propozycji wsparcia mieszkańców. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie druku ankiety. Ankieta dostępna jest w Urzędzie Gminy Gnojnik w pok. nr 13 oraz na stronie www.gnojnik.pl w zakładce „Czyste powietrze – ochrona środowiska”.

  Ankietę należy złożyć na dzienniku podawczym Urzędu Gminy Gnojnik lub telefonicznie. W razie wątpliwości lub pytań związanych z wypełnieniem ankiety prosimy o kontakt pod nr tel. 607 445 550, bądź w siedzibie tut. Urzędu w pokoju nr 13.

   

  ANKIETA - pdf.

   

  Zdjęcie pochodzi z zasobów witryny www.pixabay.com.

Galeria