Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Posiedzenie Komisji Rewizyjnej i Budżetu

  W dniu 16 marca 2021 r. o godz. 8:00 /wtorek/ w Domu Strażaka w Gnojniku odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej i Komisji Budżetu i Gospodarki Komunalnej Rady Gminy Gnojnik.

  Friday, 3 September 2021r. czytaj więcej Informacje
 • AKTUALIZACJA: Zebranie wiejskie Lewniowa

  W dniu 12 marca (piątek) o godz. 19:00, odbędzie się Zebranie Wiejskie Sołectwa Lewniowa. Z uwagi na stan pandemii i wprowadzonych obostrzeń odbędzie się ono w trybie on-line. Poniżej informacje o sposobie dołączenia do zebrania i dane techniczne.

  Tuesday, 3 August 2021r. czytaj więcej Informacje
 • AKTUALIZACJA: zebranie wiejskie Gnojnik

  W dniu 16 marca (wtorek) o godz. 18:00, odbędzie się Zebranie Wiejskie Sołectwa Gnojnik. Z uwagi na stan pandemii i wprowadzonych obostrzeń odbędzie się ono w trybie on-line. Poniżej informacje o sposobie dołączenia do zebrania i dane techniczne.

  Tuesday, 3 August 2021r. czytaj więcej Informacje
 • 8 marca 2021

  Serdeczne życzenia dla wszystkich Pań!!!

  Tuesday, 3 August 2021r. czytaj więcej Informacje
 • Wniosek „Mała Dotacja”

  Stowarzyszenie „Szlakiem Kultury” złożyło wniosek w trybie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie na realizację zadania publicznego pn. „Rodzinne odsłony baśni”.

  Monday, 3 May 2021r. czytaj więcej Inne
 • „Środa z profilaktyką”

  Małopolski Oddział Wojewódzki NFZ zachęca do zapoznania się z kampaniami edukacyjnymi prowadzonymi w ramach cyklicznej akcji „Środa z profilaktyką” (m.in. tematyka profilaktyki cukrzycy u dzieci, wielolekowości w praktyce i depresji w czasach pandemii).

  Monday, 3 May 2021r. czytaj więcej Inne