Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Obiekty sportowe w nowym reżimie sanitarnym - AKTUALIZACJA

  W związku z Rozporządzeniem z dnia 25 marca br. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, działalność gminnych obiektów sportowych zostaje ograniczona wyłącznie do sportu zawodowego.

  Friday, 19 March 2021r. czytaj więcej Sport
 • Wydawanie paczek żywnościowych

  Wójt Gminy Gnojnik oraz Kierownik GOPS w Gnojniku informują, że w budynku komunalnym przy sklepie „Malinka” wydawane będą paczki żywnościowe w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa.

  Friday, 19 March 2021r. czytaj więcej Informacje
 • Wniosek „Mała Dotacja”

  Stowarzyszenie „Wieś naszych marzeń” złożyło wniosek w trybie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie na realizację zadania publicznego pn. „Tradycje podtrzymujemy, wiedzę przekazujemy, a pomagać innym się opłaca, bo dobro zawsz

  Wednesday, 17 March 2021r. czytaj więcej Inne
 • Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich

  Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ma zaszczyt poinformować o inauguracji Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP. Szczegóły w aktualności.

  Tuesday, 16 March 2021r. czytaj więcej Inne
 • „Na Śliwkowym Szlaku” spotkania informacyjne

  Stowarzyszenie „Na Śliwkowym Szlaku” zaprasza na spotkania informacyjne dotyczące naborów.

  Tuesday, 16 March 2021r. czytaj więcej Inne
 • Ankieta – partycypacja społeczna

  Koło Naukowe SENEKA w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu prowadzi badania naukowe poświęcone partycypacji społecznej. W imieniu organizatorów, zachęcamy do włączenia się w proces badań oraz wypełnienie ankiety znajdującej się w aktualności.

  Tuesday, 16 March 2021r. czytaj więcej Inne