Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Nowe przepisy dot. Kół Gospodyń Wiejskich

  W dniu 29 listopada br. weszły w życie przepisy ustawy z dnia 9 listopada 2018 r. o kołach gospodyń wiejskich, zgodnie z którą Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ma obowiązek prowadzenia Krajowego Rejestru Kół Gospodyń Wiejskich.

  Friday, 30 November 2018r. czytaj więcej Informacje
 • Zaplanuj karierę

  Kolejną serię bezpłatnych warsztatów zaplanował Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Zajęcia prowadzi Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem warsztatów w I kwartale 2019 roku.

  Friday, 30 November 2018r. czytaj więcej Inne
 • Fundusz sołecki - najlepsza inicjatywa

  Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów zaprasza mieszkańców wsi, lokalnych liderów, sołtysów oraz rady sołeckie do wzięcia udziału w II edycji ogólnopolskiego konkursu „Fundusz sołecki – najlepsza inicjatywa”. Szczegóły w aktualności.

  Friday, 30 November 2018r. czytaj więcej Inne
 • Droga jak nowa

  Na całym odcinku dwóch dróg gminnych łączących Uszew i Zawadę Uszewską wylano nową nawierzchnię asfaltową. Aktualnie trwają ostatnie prace przy realizacji tej inwestycji, kosztującej budżet Gminy 2 mln zł (w tym dofinansowanie 1,5 mln zł).

  Thursday, 29 November 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Informacja z brzeskiego szpitala

  SP ZOZ w Brzesku zaprasza do zapoznania się z realizowanymi programami dotyczącymi nieinwazyjnych badań prenatalnych, utworzenia Dziennego Domu Opieki Medycznej oraz wsparcia zespołów wczesnej interwencji dla rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi.

  Thursday, 29 November 2018r. czytaj więcej Inne
 • Kolejne paczki żywnościowe rozdane

  W dniu 27 listopada br. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gnojniku rozdysponował 9446,14 kg żywności. Z pomocy w formie paczki żywnościowej tym razem skorzystało 967 osób.

  Thursday, 29 November 2018r. czytaj więcej Inne