Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Niezapomniany bal

  Świetlica wiejska oraz Stowarzyszenie „Wieś Naszych Marzeń” już po raz szósty zorganizowały bal karnawałowy dla dzieci. Biletem wstępu był strój karnawałowy. Na zabawę przybyły dzieci z Uszwi, Zawady Uszewskiej, Gnojnika i Gosprzydowej - w sumie 76 osób.

  Sunday, 2 June 2019r. czytaj więcej Kultura
 • Ogłoszenia o naborach wniosków o przyznanie pomocy

  LGD Stowarzyszenie „Na Śliwkowym Szlaku” informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, objętego PROW na lata 2014-20

  Thursday, 2 May 2019r. czytaj więcej Informacje
 • Kulinarnie mocni

  W dniu 28 stycznia br. w Domu Strażaka w Lewniowej odbył się warsztat kulinarny pn. „Kulinarnie mocni” i warsztat żywieniowy pn. „Akademia żywieniowa” zorganizowane przez Bank Żywności w Krakowie.

  Thursday, 2 May 2019r. czytaj więcej Inne
 • Otwarty konkurs ofert

  Wójt Gminy Gnojnik ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w dziedzinie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej oraz przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym w Gminie Gnojnik na 2019 rok.

  Thursday, 2 May 2019r. czytaj więcej Informacje
 • Postanowienia uchwały antysmogowej

  W związku z bardzo złą jakością powietrza w sezonie zimowym, spowodowaną ogromną emisją zanieczyszczeń z domowych palenisk na węgiel i drewno, od 1 lipca 2017 roku na terenie województwa małopolskiego obowiązuje uchwała antysmogowa.

  Tuesday, 2 April 2019r. czytaj więcej Informacje
 • Szansa na nawet 87% tańsze szkolenia językowe

  Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje Projekt Kierunek Kariera oraz Kierunek Kariera Zawodowa, w ramach których pracujący Małopolanie mogą otrzymać dofinansowanie do szkoleń informatycznych, językowych oraz zawodowych.

  Tuesday, 2 April 2019r. czytaj więcej Informacje