Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Warsztaty kulinarne

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gnojniku zaprasza na warsztaty kulinarne i żywieniowe, na których będzie można się dowiedzieć, jak jeść zdrowo, smacznie i niedrogo. Zajęcia odbędą się 11 grudnia br. w godzinach 9:00 – 13:00.

  Monday, 12 November 2018r. czytaj więcej Inne
 • Ogłoszenie o otwartym naborze partnerów

  Gmina Gnojnik ogłasza otwarty nabór partnera do Modułu II konkursu Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na najlepsze projekty dofinansowane z Programu Wieloletniego Senior+, tj. „Zapewnienie funkcjonowania już istniejących placówek Klubu Senior+"

  Friday, 12 October 2018r. czytaj więcej Inne
 • Dom Strażaka w Gnojniku po liftingu

  Zakończyły się prace remontowe w Domu Strażaka w Gnojniku, prowadzone dzięki środkom uzyskanym przez Gminę z Programu Wieloletniego Senior+. Na potrzeby utworzenia klubu seniora zmodernizowano dużą salę spotkań, mniejsze pomieszczenie oraz korytarz.

  Thursday, 12 July 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Nabór na stanowiska urzędnicze

  Wójt Gminy Gnojnik ogłasza nabór w Urzędzie Gminy Gnojnik na wolne stanowiska urzędnicze: ds. księgowości oraz ds. księgowości kadrowo-płacowej.

  Thursday, 12 July 2018r. czytaj więcej Inne
 • Harmonogram wywozu odpadów na 2019 rok

  Zapraszamy mieszkańców do zapoznania się z harmonogramem wywozu odpadów komunalnych segregowanych i niesegregowanych na 2019 rok.

  Thursday, 12 July 2018r. czytaj więcej Inne
 • Relacja z II Sesji Rady Gminy

  Dnia 30 listopada br. odbyła się II Sesja Rady Gminy Gnojnik, podczas której Radni pochylali się nad bieżącymi sprawami Gminy. Wśród podejmowanych uchwał znalazły się akty dotyczące budżetu, pomocy społecznej oraz współpracy z organizacjami pozarządowymi.

  Thursday, 12 July 2018r. czytaj więcej Inne