Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Przypięta aktualność Oddajmy Głos - Wygrajmy rodzinne miejsce zabaw!

  Gmina Gnojnik przystąpiła do konkursu pn. Podwórko NIVEA 2016, w którym nagrodą jest wybudowanie ogólnodostępnego, rodzinnego placu zabaw na zgłoszonej przez nas lokalizacji - terenie przy kompleksie sportowym ”Orlik” w miejscowości Uszew.

  Thursday, 5 May 2016r. czytaj więcej Sport
 • OGŁOSZENIE

  Przewodniczący Rady Gminy uprzejmie zaprasza do wzięcia udziału w XVI Sesji Rady Gminy w Gnojniku w dniu 3 czerwca 2016 r. (piątek) o godz. 8:00 w sali narad Urzędu Gminy.

  Monday, 30 May 2016r. czytaj więcej Informacje
 • Turniej Łuczniczy o Puchar Starosty Brzeskiego

  Turniej odbędzie się w ramach Obchodów 1050-lecia Chrztu Polski, w trakcie wydarzenia „Piastowe Dziedzictwo” 12 czerwca 2016 roku, na wzgórzu Bocheniec w Jadownikach. Więcej informacji na plakacie.

  Monday, 30 May 2016r. czytaj więcej Kultura
 • Rozstrzygnięto konkurs bateryjny

  Każdego roku wszystkie placówki oświatowe z terenu naszej Gminy zaangażowane są w zbieranie zużytych baterii. Również i w tym roku szkolnym uczniowie przystąpili do tej akcji, której finał miał miejsce 25 maja w Urzędzie Gminy Gnojnik.

  Friday, 27 May 2016r. czytaj więcej Informacje
 • Dzień Dziecka w naszej gminie

  Dnia 5 czerwca w Gnojniku na kompleksie sportowym będziemy świętować Dzień Dziecka. Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do wspólnej zabawy. Jak co roku na milusińskich czeka wiele atrakcji. Szczegóły na plakacie.

  Wednesday, 25 May 2016r. czytaj więcej Informacje
 • Tablice ekologiczne

  W naszej gminie zamontowano siedem tablic o treści ekologicznej, mających na celu promowanie zasad właściwego postępowania z odpadami komunalnymi, kształtowanie postaw ekologicznych wśród mieszkańców Gminy Gnojnik oraz służyć do zamieszczania informacji.

  Tuesday, 24 May 2016r. czytaj więcej Informacje