Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Przypięta aktualność Pierwszy stopień alarmowy w związku z ŚDM

  Zarządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 19 lipca br. wprowadzono na całym terytorium RP pierwszy stopień alarmowy oraz drugi stopień alarmowy CRP, obowiązujący od dnia 20 lipca br. od godz. 00.00 do dnia 1 sierpnia br. do godz. 23.59.

  Wednesday, 20 July 2016r. czytaj więcej Informacje
 • Przypięta aktualność Informacja dla rolników

  Wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystanego do produkcji rolnej przyjmowane będą w Urzędzie Gminy Gnojnik (I piętro, pokój nr 14) w terminie od 1 do 31 sierpnia 2016 r.

  Thursday, 30 June 2016r. czytaj więcej Informacje
 • Ogłoszenie o naborze Partnera do projektu

  Gmina Gnojnik ogłasza otwarty nabór Partnera do wspólnego przygotowania i realizacji projektu pt. ”Szkoła aktywna cyfrowo”, finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

  Tuesday, 26 July 2016r. czytaj więcej Informacje
 • Powitano pielgrzymów na Orliku

  Kolejna grupa pielgrzymów-uczestników Światowych Dni Młodzieży dotarła do naszej Gminy. Tym razem sławną polską gościnnością mogli się wykazać Mieszkańcy Gosprzydowej, Uszwi i Zawady Uszewskiej, którzy łącznie przyjęli ponad 100 osób.

  Tuesday, 26 July 2016r. czytaj więcej Inne
 • Ostrzeżenie meteorologiczne – upał oraz burze

  IMGW-PIB w Krakowie prognozuje dla obszaru Małopolski wystąpienie silnych burz z opadami deszczu (20-40 mm), porywami wiatru do 70 km/h oraz lokalnie gradem. Zjawiska mogą pojawić się w dniach 26-28 lipca. Obowiązuje także ostrzeżenie w związku z upałem.

  Tuesday, 26 July 2016r. czytaj więcej Inne
 • Kolejne warsztaty eko kosmetyków

  Grupa nieformalna Zielarze oraz Stowarzyszenie Vesna organizują kolejne warsztaty z cyklu “Eko kosmetyki”, na których będzie można m.in. samodzielnie wykonać domowe mydełko. Warsztaty odbędą się 28 lipca br. w Wąsówce w Gnojniku. Zapraszamy!

  Tuesday, 26 July 2016r. czytaj więcej Inne