Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Wieczornica Patriotyczna

  Społeczność Publicznego Gimnazjum w Gnojniku serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców naszej Gminy na uroczystą "Wieczornicę Patriotyczną", która odbędzie się w dniu 9 listopada br. o godz. 17:00 w kościele p.w. Matki Bożej Fatimskiej w Gnojniku.

  Friday, 31 October 2014r. czytaj więcej Kultura
 • Język angielski w Centrum Kultury

  Centrum Kultury w Gnojniku zachęca do nauki języka angielskiego. Wszystkich chętnych, którzy podejmą wyzwanie zapraszamy na spotkanie organizacyjne w dniu 19 listopada br. Szczegóły na plakacie.

  Friday, 31 October 2014r. czytaj więcej Kultura
 • Kolejny kącik rekreacyjny!

  W miejscowości Uszew dobiegają końca prace przy budowie kącika rekreacyjno-turystycznego. Realizacja zadania była możliwa dzięki pozyskaniu dofinansowania ze środków Unii Europejskiej w wysokości niemal 25 tys. zł.

  Friday, 31 October 2014r. czytaj więcej Inwestycje
 • Bezpłatna pomoc dla osób pokrzywdzonych przestępstwem

  Osoby pokrzywdzone przestępstwem mogą skorzystać z informacji prawnej, pomocy psychologicznej, finansowej oraz materialnej. W całej Polsce działają bowiem podmioty, które uzyskały dotacje z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.

  Thursday, 30 October 2014r. czytaj więcej Informacje
 • Bokserski weekend za nami!

  Kilkadziesiąt stoczonych walk, tyle samo siniaków, kilka nokautów i wiele medali - to w wielkim skrócie podsumowanie ringowych starć, które miały miejsce 25 i 26 października w Gnojniku.

  Monday, 27 October 2014r. czytaj więcej Sport
 • Postęp prac w podworskim parku

  Pogodna aura sprzyja prowadzeniu prac w gnojnickim parku, które są realizowane w ramach zadania pn. "Kompleksowa Odnowa Wsi Gnojnik i Zawada Uszewska".

  Monday, 27 October 2014r. czytaj więcej Inwestycje