Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Patriotyczny maj

  Dzień flagi oraz Święto Konstytucji 3 Maja to dni, w których my Polacy szczególnie mocno akcentujemy swój patriotyzm. Zachęcamy wszystkich mieszkańców do wywieszenia flagi narodowej będącej widocznym przejawem dumy z naszej narodowości.

  Friday, 5 February 2016r. czytaj więcej Kultura
 • Majówka na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

  W sobotę 14 maja Vesna zaprasza na kolejną wyprawę oraz marszobieg na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej. To znakomita okazja, aby zobaczyć jurajski krajobraz dolinek podkrakowskich, określanych jako "kraina wapiennych skał, jaskiń i wywierzysk".

  Friday, 29 April 2016r. czytaj więcej Turystyka
 • Zwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

  Zarząd Stowarzyszenia "Na Śliwkowym Szlaku" zaprasza na Zwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się 5 maja 2016 r. tj. czwartek o godz. 17.00 w Centrum Kultury w Korzennej (Dwór w Korzennej).

  Friday, 29 April 2016r. czytaj więcej Informacje
 • Podsumowanie programu "Pomoc żywnościowa"

  Od sierpnia 2015 r. do kwietnia 2016 r. przekazano potrzebującym z terenu naszej gminy przeszło 107 ton artykułów spożywczych o wartości ok. 346 tys. zł.

  Friday, 29 April 2016r. czytaj więcej Informacje
 • Pierwsze kroki...

  Informujemy o możliwości skorzystania z darmowych porad dla rodziców, którzy potrzebują wsparcia w dziedzinie wychowania swoich dzieci oraz tych, którzy pragną podzielić się swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem.

  Friday, 29 April 2016r. czytaj więcej Informacje
 • Obchody Trzeciego Maja

  Wojewoda Małopolski Józef Pilch serdecznie zaprasza na tegoroczne obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja. Serdecznie zapraszamy do udziału. Program uroczystości w rozwinięciu.

  Thursday, 28 April 2016r. czytaj więcej Kultura