Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Przypięta aktualność Informacja dla rolników

  Wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystanego do produkcji rolnej przyjmowane będą w Urzędzie Gminy Gnojnik w terminie od 1 do 31 sierpnia 2015 roku.

  Friday, 17 July 2015r. czytaj więcej Informacje
 • Przypięta aktualność Wkrótce kolejny jubileusz!

  Tym razem 800 lat wsi będą świętować mieszkańcy Lewniowej. Serdecznie zapraszamy na uroczystość, która odbędzie się 9 sierpnia br. Szczegóły na plakacie.

  Thursday, 16 July 2015r. czytaj więcej Kultura
 • Zakończono prace przy budowie przydomowych oczyszczalni

  W ramach programu "Dofinansowanie przydomowych oczyszczalni ścieków oraz podłączeń budynków do zbiorczego systemu kanalizacyjnego" na terenie naszej gminy powstały 104 przydomowe oczyszczalnie ścieków.

  Wednesday, 8 April 2015r. czytaj więcej Inwestycje
 • Turniej o puchar Wójta

  W dniu 8 sierpnia br. na kompleksie boisk sportowych Orlik w Uszwi odbędzie się Powiatowy Turniej ORLIK POLSKA 2015 w kategorii 16+.

  Wednesday, 8 April 2015r. czytaj więcej Sport
 • Upalny czas!

  IMGW w Krakowie ostrzega, że w dniach od 3 do 9 sierpnia br. prognozuje się dla województwa małopolskiego temperaturę maksymalną od 32 do 35 stopni C. W ten upalny czas pamiętajmy o naszych starszych, chorych i samotnych sąsiadach.

  Sunday, 8 March 2015r. czytaj więcej Informacje
 • Wakacje na Orliku

  Wakacje w pełni, postarajmy się spędzić wolne, ciepłe dni w sposób aktywny, korzystając z zajęć organizowanych na "Orliku" w Uszwi.

  Sunday, 8 March 2015r. czytaj więcej Sport