Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Przypięta aktualność Atrakcyjne działki na sprzedaż - przetarg

  Wójt Gminy Gnojnik działając na podstawie ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku – o gospodarce nieruchomościami ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działek mienia komunalnego Gminy Gnojnik w dniu 28 października 2014 r. godz. 10.00.

  Friday, 26 September 2014r. czytaj więcej Przetargi
 • Ogólnopolski Tydzień Kariery

  Jeżeli masz mniej niż 30 lat, nie pracujesz i chciałbyś to zmienić, weź udział w VI Ogólnopolskim Tygodniu Kariery, który odbędzie się w dniach 20-26 października br.

  Thursday, 23 October 2014r. czytaj więcej Informacje
 • Ogłoszenie

  Wójt Gminy Gnojnik serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców sołectw Zawada Uszewska, Gnojnik, Gosprzydowa i Uszew zainteresowanych przyłączeniem swoich gospodarstw do zbiorczej sieci wodociągowej na spotkania informacyjne.

  Thursday, 23 October 2014r. czytaj więcej Inwestycje
 • Zaproszenie na turniej bokserski

  Wójt Gminy Gnojnik oraz Dyrektor Centrum Kultury serdecznie zapraszają na turniej bokserski o puchar wójta, który odbędzie się w najbliższy weekend na hali sportowej przy Publicznym Gimnazjum w Gnojniku. Szczegóły na plakacie.

  Thursday, 23 October 2014r. czytaj więcej Sport
 • Bieg z Vesną

  W sobotę 25 października br. Stowarzyszenie Regiony Nowych Szans "Vesna" organizuje wyjazd do Krynicy–Zdroju, gdzie odbędzie się wydarzenie pod nazwą „Zostań olimpijczykiem - Międzynarodowy Bieg z Vesną”.

  Wednesday, 22 October 2014r. czytaj więcej Sport
 • Wyjazd dzieci na operę do Lusławic

  W dniu 9 października br. 56 dzieci ze szkół podstawowych z terenu naszej gminy uczestniczyło w przedstawieniu muzycznym w Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach.

  Tuesday, 21 October 2014r. czytaj więcej Kultura