Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Przypięta aktualność Atrakcyjne działki na sprzedaż - przetarg

  Wójt Gminy Gnojnik działając na podstawie ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku – o gospodarce nieruchomościami ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działek mienia komunalnego Gminy Gnojnik w dniu 28 października 2014 r. godz. 10.00.

  Friday, 26 September 2014r. czytaj więcej Przetargi
 • Posiedzenie Komisji Rady Gminy Gnojnik

  W dniu 23 października 2014 r. o godz. 900 /czwartek/ w sali narad Urzędu Gminy w Gnojniku pok. Nr 17 odbędzie się posiedzenie Komisji Rady Gminy w Gnojniku.

  Tuesday, 21 October 2014r. czytaj więcej Informacje
 • Smak kukiełki uszewskiej

  Piekarnia „Gałęziowscy i Ania” z Uszwi zrealizowała projekt pt ” Piec do tradycyjnego wypieku chleba”. Wykonany piec przeznaczony jest do wypieku nie tylko chleba ale również kukiełki uszewskiej.

  Tuesday, 21 October 2014r. czytaj więcej Informacje
 • Budowa Altany turystycznej w Uszwi zakończona !

  Dobiegła końca realizacja projektu Stowarzyszenia „Łączy Nas Uszew”, który współfinansowany był ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” – mały projekt Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013

  Tuesday, 21 October 2014r. czytaj więcej Inwestycje
 • Mamy powody do dumy

  Wysokie 21 miejsce zajęła gmina Gnojnik w rankingu najszybciej rozwijających się jednostek samorządu terytorialnego, stanowiącym podsumowanie czteroletnich kadencji. Naszą gminę doceniono m.in. za rozwój w dziedzinie gospodarki i infrastruktury.

  Tuesday, 21 October 2014r. czytaj więcej Informacje
 • NIE dla czadu !!!

  W związku z rozpoczętym sezonem grzewczym oraz zwiększeniem się prawdopodobieństwa zatruciami tlenkiem węgla, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku zwraca szczególną uwagę na stosowanie urządzeń grzewczych w budynkach.

  Monday, 20 October 2014r. czytaj więcej Informacje