Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Zumba w Gosprzydowej

  Moda na zumbę dotarła już do naszej Gminy. Na zajęcia ruchowe łączące elementy tańca i fitnessu uczęszczają mieszkanki Gosprzydowej i nie tylko, dzięki czemu mogą zdrowo i sympatycznie spędzić swój wolny czas.

  Wednesday, 23 April 2014r. czytaj więcej Sport
 • Turniej piłki nożnej w Lewniowej

  Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Lewniowa „Z Nami Łatwiej” oraz LKS „Orzeł” Lewniowa zapraszają na turniej piłki nożnej trampkarzy, który odbędzie się 25 maja. Będzie to druga z cyklu imprez promujących lokalne walory okolic Śliwkowego Szlaku.

  Wednesday, 23 April 2014r. czytaj więcej Sport
 • Konkurs na najpiękniejszą pocztówkę dla autora

  Z okazji zbliżającego się Festiwalu Literatury dla Dzieci organizatorzy zapraszają dzieci z całej Polski do wzięcia udziału w niezwykłym konkursie. Stwórzcie pocztówkę dla jednego z autorów goszczących na festiwalu, a organizatorzy przekażą mu Wasz list.

  Tuesday, 22 April 2014r. czytaj więcej Kultura
 • Ogłoszenie

  Wójt Gminy Gnojnik serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne wszystkich mieszkańców sołectwa Uszew z rejonu „Uszew – Rynek” i „Uszew – Kąty” zainteresowanych przyłączeniem swoich gospodarstw do zbiorczej sieci wodociągowej.

  Friday, 18 April 2014r. czytaj więcej Informacje
 • Wiosenny numer „Wieści Gminnych”

  Jak przystało na wiosenny numer najnowsze „Wieści Gminne” przepełnione są artykułami na temat ciekawych i radosnych inicjatyw oraz wydarzeń mających miejsce na terenie naszej Gminy. Zapraszamy do lektury.

  Friday, 18 April 2014r. czytaj więcej Inne
 • Przeglądaj plan w wersji online

  Na oficjalnej stronie Gminy Gnojnik można już przeglądać nowy plan zagospodarowania przestrzennego gminy uchwalony 29 stycznia br. w dynamicznej, skalowanej wersji online. Mapie towarzyszy szczegółowa legenda. Zapraszamy do korzystania.

  Thursday, 17 April 2014r. czytaj więcej Informacje