Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Przypięta aktualność Terminy zebrań wiejskich

  Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Gnojnik na zebrania wiejskie, na których podsumowany zostanie miniony rok, podzielony budżet poszczególnych sołectw na 2015 rok, a także zostaną wybrani Sołtysi wraz z Radą Sołecką na kadencję 2015 - 2019.

  Thursday, 15 January 2015r. czytaj więcej Informacje
 • UTW "Globus" zaprasza na wykład

  Prezes Stowarzyszenia "GLOBUS" w Gnojniku, zaprasza uczestników UTW oraz osoby pragnące posłuchać wykładu Pani Jolanty Szwalbe pt."Sto i więcej lat w aktywności". Wykład będzie miał miejsce w dniu 04.02.2015 o godz.15:00 w Ośrodku "Ewa" w Gnojniku.

  Friday, 30 January 2015r. czytaj więcej Informacje
 • Informacja dla rolnikówv

  Urząd Gminy Gnojnik informuje, że wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystanego do produkcji rolnej przyjmowane będą w Urzędzie Gminy w terminie od 1 do 28 lutego 2015 roku.

  Thursday, 29 January 2015r. czytaj więcej Informacje
 • Kolędowanie w gosprzydowskiej świetlicy

  W niedzielne popołudnie 18.01.2015 r. w budynku OSP w Gosprzydowej odbyły się jasełka przygotowane przez dzieci. Młodym aktorom towarzyszył zespół ludowy „Gosprzydowianie”. Gościnnie wystąpiła grupa teatralna z Tymowej.

  Wednesday, 28 January 2015r. czytaj więcej Kultura
 • Nagroda Obywatelska Prezydenta RP

  Trwa trzecia edycja konkursu o Nagrodę Obywatelską Prezydenta RP. Nagroda Obywatelska Prezydenta RP jest wyróżnieniem wybitnych, nowatorskich i efektywnych działań obywatelskich na rzecz dobra wspólnego, które mogą stanowić wzory do naśladowania.

  Wednesday, 28 January 2015r. czytaj więcej Oświata
 • Wniosek „Mała Dotacja”

  Stowarzyszenie „Wieś Naszych Marzeń” złożyło wniosek w trybie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie na realizację zadania publicznego pn. "Wić, malować, piec, gotować i tak wszystkich integrować”.

  Wednesday, 28 January 2015r. czytaj więcej Informacje