Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Przypięta aktualność Życzenia świąteczne

  Szanowni Mieszkańcy Gminy Gnojnik, przyjmijcie życzenia zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych. Niech Zmartwychwstały Chrystus wspiera Was swymi łaskami, a budząca się do życia wiosna napełnia optymizmem i energią. Wesołego Alleluja.

  Thursday, 17 April 2014r. czytaj więcej Inne
 • Ogłoszenie

  Wójt Gminy Gnojnik serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne wszystkich mieszkańców sołectwa Uszew z rejonu „Uszew – Rynek” i „Uszew – Kąty” zainteresowanych przyłączeniem swoich gospodarstw do zbiorczej sieci wodociągowej.

  Friday, 18 April 2014r. czytaj więcej Informacje
 • Wiosenny numer „Wieści Gminnych”

  Jak przystało na wiosenny numer najnowsze „Wieści Gminne” przepełnione są artykułami na temat ciekawych i radosnych inicjatyw oraz wydarzeń mających miejsce na terenie naszej Gminy. Zapraszamy do lektury.

  Friday, 18 April 2014r. czytaj więcej Inne
 • Przeglądaj plan w wersji online

  Na oficjalnej stronie Gminy Gnojnik można już przeglądać nowy plan zagospodarowania przestrzennego gminy uchwalony 29 stycznia br. w dynamicznej, skalowanej wersji online. Mapie towarzyszy szczegółowa legenda. Zapraszamy do korzystania.

  Thursday, 17 April 2014r. czytaj więcej Informacje
 • Łososina zaprasza

  Łososina Dolna serdecznie zaprasza Mieszkańców Gminy Gnojnik do udziału w corocznej ponadregionalnej imprezie – Święcie Kwitnących Sadów, które odbędzie się 3 maja br. na terenie lotniska. Gwiazdą imprezy będzie Patrycja Markowska.

  Thursday, 17 April 2014r. czytaj więcej Kultura
 • Święta w gosprzydowskiej świetlicy

  Okazałe palmy oraz kolorowe pisanki wykonane metodą decoupage są efektem przygotowań Gosprzydowej do nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy. Dzieła wykonane przez Gosprzydowian zachwycają kunsztownością oraz pomysłowością.

  Thursday, 17 April 2014r. czytaj więcej Kultura