Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Przypięta aktualność Ogłoszenie

  Urząd Gminy w Gnojniku informuje, że w dniu 17 września w miejscowości Uszew w godzinach od 8.00 do 10.00 nastąpi przerwa w dostawie wody. Za utrudnienia przepraszamy.

  Tuesday, 16 September 2014r. czytaj więcej Informacje
 • Przypięta aktualność Zaproszenie na Zebrania Wiejskie

  Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Gnojnik na wrześniowe zebrania wiejskie, podczas których m.in zostanie ustalone przeznaczenie Funduszu Sołeckiego poszczególnych wsi.

  Thursday, 9 January 2014r. czytaj więcej Informacje
 • W hołdzie żerkowskim ofiarom

  W 2014 roku, czyli dokładnie po 100 latach od wybuchu katastrofalnej w skutkach I wojny światowej wiele instytucji przygotowało szereg uroczystości o tej tematyce.

  Tuesday, 16 September 2014r. czytaj więcej Kultura
 • Urocze szczeniaczki czekają na Twoją pomoc!

  Urząd Gminy w Gnojniku gorąco zachęca do adopcji bezdomnych szczeniaków. Jednocześnie dziękujemy tym wszystkim, którzy już okazali serce bezdomnym psom.

  Tuesday, 16 September 2014r. czytaj więcej Informacje
 • Wniosek "Mała dotacja"

  Stowarzyszenie Regiony Nowych Szans „Vesna” złożyło wniosek w trybie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie na realizację zadania publicznego pn. "Integracja międzypokoleniowa na turystycznym szlaku".

  Monday, 15 September 2014r. czytaj więcej Informacje
 • Gmina Gnojnik na drugim miejscu w Polsce

  W rankingu najlepiej rozwijających się gmin rolniczych pod względem tempa rozwoju infrastrukturalnego w latach 2010-2012 Gmina Gnojnik znalazła się na wysokiej drugiej pozycji.

  Monday, 15 September 2014r. czytaj więcej Informacje