Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Przypięta aktualność Informacja dla rolników

  Wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystanego do produkcji rolnej przyjmowane będą w Urzędzie Gminy Gnojnik w terminie od 1 do 31 sierpnia 2015 roku.

  Friday, 17 July 2015r. czytaj więcej Informacje
 • Znaleziono psa

  W dniu 28 sierpnia w miejscowości Uszew (okolice szkoły podstawowej) znaleziono psa. Właściciela zwierzęcia prosimy o kontakt z Urzędem Gminy tel. 14 6869600 wew. 21.

  Friday, 28 August 2015r. czytaj więcej Informacje
 • Będzie gorąco !!!

  IMGW w Krakowie ostrzega, że w dniach od 27 sierpnia do 1 września br. prognozuje się dla województwa małopolskiego temperaturę maksymalną od 30 do 34 stopni C. W ten upalny czas pamiętajmy o naszych starszych, chorych i samotnych sąsiadach.

  Thursday, 27 August 2015r. czytaj więcej Informacje
 • Woda zdatna do picia.

  Urząd Gminy Gnojnik informuje, że woda z wodociągu gminnego jest już zdatna do spożycia. W załączeniu decyzja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Brzesku w przedmiotowej sprawie.

  Thursday, 27 August 2015r. czytaj więcej Informacje
 • UWAGA !!

  Urząd Gminy Gnojnik informuje, że woda z wodociągu w miejscowości Lewniowa jest już zdatna do picia. W pozostałych miejscowościach, woda nadal nie nadaje się do spożycia ze względu na obecność w niej bakterii z grupy coli.

  Wednesday, 26 August 2015r. czytaj więcej Informacje
 • Przerwy w dostawie wody!!

  Urząd Gminy informuje, że w dniu dzisiejszym mogą nastąpić przerwy w dostawie wody z wodociągu gminnego w msc. Gnojnik, spowodowane awarią na zbiorniku oraz zapowietrzeniem sieci.

  Monday, 24 August 2015r. czytaj więcej Informacje