Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • „Orlik” po liftingu

  Dnia 23 kwietnia br. została wykonana renowacja kompleksu boisk „Orlik 2012” w Uszwi. Oczyszczaniu i konserwacji podlegała nawierzchnia syntetyczna do piłki nożnej oraz boisko poliuretanowe, na którym można trenować m.in. koszykówkę i tenis ziemny.

  Thursday, 24 April 2014r. czytaj więcej Sport
 • „Aktywni i zdrowi seniorzy”

  Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku „GLOBUS” otrzymało dotację ze Starostwa Powiatowego w Brzesku i realizować będzie projekt w ramach zadania publicznego z zakresu Ochrony i promocji zdrowia pt. „Aktywni i zdrowi seniorzy”.

  Thursday, 24 April 2014r. czytaj więcej Kultura
 • ZUS przyjmuje dokumenty w trakcie Majówki

  W dniu 2 maja 2014 roku obsługa klientów w Oddziale ZUS w Tarnowie oraz w Inspektoracie w Bochni będzie ograniczona do przyjmowania wniosków i dokumentów ubezpieczeniowych.

  Thursday, 24 April 2014r. czytaj więcej Informacje
 • Zumba w Gosprzydowej

  Moda na zumbę dotarła już do naszej Gminy. Na zajęcia ruchowe łączące elementy tańca i fitnessu uczęszczają mieszkanki Gosprzydowej i nie tylko, dzięki czemu mogą zdrowo i sympatycznie spędzić swój wolny czas.

  Wednesday, 23 April 2014r. czytaj więcej Sport
 • Turniej piłki nożnej w Lewniowej

  Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Lewniowa „Z Nami Łatwiej” oraz LKS „Orzeł” Lewniowa zapraszają na turniej piłki nożnej trampkarzy, który odbędzie się 25 maja. Będzie to druga z cyklu imprez promujących lokalne walory okolic Śliwkowego Szlaku.

  Wednesday, 23 April 2014r. czytaj więcej Sport
 • Konkurs na najpiękniejszą pocztówkę dla autora

  Z okazji zbliżającego się Festiwalu Literatury dla Dzieci organizatorzy zapraszają dzieci z całej Polski do wzięcia udziału w niezwykłym konkursie. Stwórzcie pocztówkę dla jednego z autorów goszczących na festiwalu, a organizatorzy przekażą mu Wasz list.

  Tuesday, 22 April 2014r. czytaj więcej Kultura