Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Przypięta aktualność Wyłożenie Projektu Uproszczonego Planu Urządzenia Lasów

  Urząd Gminy Gnojnik zawiadamia, że w dniu 29 lipca br. w pokoju nr 14 (I piętro) na okres 60 dni zostanie wyłożony do publicznego wglądu Projekt Uproszczonego Planu Urządzenia Lasów stanowiących własność osób fizycznych i wspólnot gruntowych.

  Wednesday, 16 July 2014r. czytaj więcej Informacje
 • Przypięta aktualność Informacja dla rolników - zwrot akcyzy

  Urząd Gminy Gnojnik informuje, że wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystanego do produkcji rolnej przyjmowane będą w Urzędzie Gminy w terminie od 1 do 31 sierpnia 2014 roku.

  Wednesday, 18 June 2014r. czytaj więcej Informacje
 • Embargo na owoce i warzywa

  Agencja Rynku Rolnego informuje, że w związku z brakiem możliwości sprzedaży owoców i warzyw z powodu wprowadzenia embarga przez Federację Rosyjską producenci, którzy mają zamiar wycofać określone produkty mogą składać pisma do Oddziału Terenowego ARR.

  Thursday, 21 August 2014r. czytaj więcej Informacje
 • Prestiżowe wyróżnienie dla naszej gminy

  Wysokie 21 miejsce zajęła gmina Gnojnik w rankingu najszybciej rozwijających się jednostek samorządu terytorialnego, stanowiącym podsumowanie czteroletnich kadencji. Naszą gminę doceniono m.in. za rozwój w dziedzinie gospodarki i infrastruktury.

  Wednesday, 20 August 2014r. czytaj więcej Informacje
 • Zostań partnerem Karty Dużej Rodziny!

  Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej zaprasza firmy i instytucje niezależnie od sektora, czy wielkości do włączenia się do ogólnopolskiego programu Karta Dużej Rodziny. Warunkiem udziału jest zapewnienie zniżek lub dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+.

  Wednesday, 20 August 2014r. czytaj więcej Informacje
 • Rodzinny festyn w Uszwi

  16 sierpnia społeczność Uszwi świętowała otwarcie altany turystycznej, na budowę której fundusze pozyskało Stowarzyszenie „Łączy nas Uszew”. Wakacyjny festyn pełen był atrakcji, z meczem piłkarskim oldboje Wisły Kraków vs. drużyna LKS Uszew na czele.

  Wednesday, 20 August 2014r. czytaj więcej Kultura