Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Przypięta aktualność Projekt "Pierwszy dzwonek"

  Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli w Gnojniku informuje o możliwości otrzymania wsparcia z budżetu Województwa Małopolskiego dla uczniów z rodzin wielodzietnych w ramach projektu "Pierwszy dzwonek".

  Monday, 21 July 2014r. czytaj więcej Informacje
 • Przypięta aktualność Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny

  Z dniem 16 czerwca wszedł w życie rządowy program dla rodzin wielodzietnych, w ramach którego uprawnione rodziny mogą otrzymać Kartę Dużej Rodziny, a tym samym korzystać z wielu zniżek m.in z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej.

  Friday, 18 July 2014r. czytaj więcej Informacje
 • Przypięta aktualność Wyłożenie Projektu Uproszczonego Planu Urządzenia Lasów

  Urząd Gminy Gnojnik zawiadamia, że w dniu 29 lipca br. w sali narad (II piętro, pokój nr 17) na okres 60 dni zostanie wyłożony do publicznego wglądu Projekt Uproszczonego Planu Urządzenia Lasów stanowiących własność osób fizycznych i wspólnot gruntowych.

  Wednesday, 16 July 2014r. czytaj więcej Informacje
 • Przypięta aktualność Informacja dla rolników - zwrot akcyzy

  Urząd Gminy Gnojnik informuje, że wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystanego do produkcji rolnej przyjmowane będą w Urzędzie Gminy w terminie od 1 do 31 sierpnia 2014 roku.

  Wednesday, 18 June 2014r. czytaj więcej Informacje
 • Festyn w Lewniowej

  Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Lewniowa "Z nami łatwiej" oraz OSP Lewniowa zapraszają na festyn, który odbędzie się 10 sierpnia o godz. 15.00 na placu przy Domu Strażaka w Lewniowej. W programie m.in. blok zabaw dla dzieci i zabawa taneczna.

  Tuesday, 29 July 2014r. czytaj więcej Kultura
 • Prestiżowe wyróżnienie dla naszej gminy

  Wysokie 21 miejsce zajęła gmina Gnojnik w rankingu najszybciej rozwijających się jednostek samorządu terytorialnego, stanowiącym podsumowanie czteroletnich kadencji. Naszą gminę doceniono m.in. za rozwój w dziedzinie gospodarki i infrastruktury.

  Monday, 28 July 2014r. czytaj więcej Informacje