Menu główne

Kalendarium

 • Spotkanie dot. Kół Gospodyń Wiejskich

  Wójt Gminy Gnojnik oraz Kierownik Biura Powiatowego ARiMR serdecznie zapraszają zainteresowane osoby na spotkanie dot. rejestracji Kół Gospodyń Wiejskich, które odbędzie się 10 grudnia br. o godz. 13:00 w sali narad Urzędu Gminy w Gnojniku.

  Data wydarzenia: Friday, 12 October 2018r. czytaj więcej
 • Polka Niepodległa

  Stowarzyszenie Regiony Nowych Szans „Vesna” zaprasza na wspólne świętowanie 100-lecia uzyskania praw wyborczych przez polskie kobiety. Wydarzenie pn. „Polka Niepodległa” odbędzie się 24 listopada br. od godz. 10:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Brzesku.

  Data wydarzenia: Saturday, 24 November 2018r. czytaj więcej
 • Andrzejki w CK Gnojnik

  Centrum Kultury w Gnojniku zaprasza dzieci w wieku od 7 do 11 lat na Bal Andrzejkowy, który odbędzie się 22 listopada br. o godz. 17:00 w budynku instytucji. Szczegóły na plakacie.

  Data wydarzenia: Thursday, 22 November 2018r. czytaj więcej
 • „Niepodległa do hymnu”

  Przyjdź 11 listopada o godzinie 12.00 do Kościoła Parafialnego w Gosprzydowej i włącz się we wspólne świętowanie. Pokażmy, że w stulecie odzyskania niepodległości jesteśmy jedną, biało-czerwoną rodziną. Zademonstrujmy to śpiewając wspólnie Hymn Państwowy.

  Data wydarzenia: Sunday, 11 November 2018r. czytaj więcej
 • Dla Niepodległej

  W dniu 11 listopada br. w Uszwi odbędą się uroczystości związane z obchodami setnej rocznicy odzyskania niepodległości. W programie wydarzenia m.in. uroczysta Msza św. oraz koncert pieśni patriotycznych połączony z krótką lekcją historii.

  Data wydarzenia: Sunday, 11 November 2018r. czytaj więcej
 • Wieczornica patriotyczna

  Młodzieżowa Rada Gminy Gnojnik, Publiczna Szkoła Podstawowa w Gnojniku oraz Stowarzyszenie „Pomocna Dłoń” serdecznie zapraszają Mieszkańców Gminy na Wieczornicę patriotyczną z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości.

  Data wydarzenia: Tuesday, 11 September 2018r. czytaj więcej
 • Bezpłatne konsultacje na temat pozyskiwania środków unijnych

  Urząd Gminy Gnojnik, wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego zapraszają mieszkańców Gminy Gnojnik zainteresowanych pozyskiwaniem dotacji unijnych na konsultacje z pracownikiem Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

  Data wydarzenia: Thursday, 25 October 2018r. czytaj więcej
 • Spotkanie dot. dofinansowań na wymianę pieców

  Wójt Gminy Gnojnik informuje, że w dniu 24 października br. o godz. 18:00 w PSP w Gnojniku odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące dofinansowań na wymianę pieców oraz termomodernizacje budynków w ramach rządowego programu „Czyste Powietrze”.

  Data wydarzenia: Wednesday, 24 October 2018r. czytaj więcej
 • Bieg Niepodległości

  Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gnojniku serdecznie zaprasza na „Bieg Niepodległości”, który odbędzie się 8 października br. Szczegóły w aktualności.

  Data wydarzenia: Tuesday, 10 July 2018r. czytaj więcej
 • Koncert "W hołdzie Janowi Pawłowi II"

  Tym razem Ojca Św. Jana Pawła II Gmina Gnojnik wspominać będzie śpiewem i modlitwą w kościele parafialnym w Biesiadkach. Organizatorem koncertu jest Centrum Kultury w Gnojniku.

  Data wydarzenia: Sunday, 10 June 2018r. czytaj więcej