Menu główne

Gminny katalog firm / Sklepy oraz hurtownie

 • **drukarki3d.pl**

  Dane:
  Firma BIBUS MENOS oferuje kompleksowe rozwiązania, aby sprostać określonym wyzwaniom stawianym przez przedsiębiorstwa z wielu gałęzi przemysłu. W swojej ofercie posiadamy profesjonalne systemy wytwarzania przyrostowego liderów branży: EOS, 3DGence, Lithoz, Sintratec, 3D MicroPrint, MakerBot oraz Rapid Shape. Oferujemy maszyny do wytwarzania przyrostowego (drukarki 3D) z tworzyw sztucznych, żywic, metali i ceramiki.
  E-mail:
  WWW: drukarki3d.pl
 • *ckd.com.pl

  Dane:
  CKD Corporation to japońska firma produkująca elementy automatyki przemysłowej. Ponad 70 lat doświadczenia zaowocowało powstaniem wielu rozwiązań technicznych i innowacyjnych, które są cenione w różnych dziedzinach przemysłu.

  Biuro Handlowe Katowice
  ul. Porcelanowa 23
  40-246 Katowice

  tel. +48 32 203 98 88
  tel. +48 32 203 98 89
  bh.katowice@bibusmenos.pl
  E-mail:
  WWW: ckd.com.pl
 • Sklep Sarmata.pl

  Dane:
  Internetowy sklep Sarmata.pl specjalizował się do tej pory w dystrybucji elektrycznych systemów grzejnych, w większości działających w oparciu o emisję promieniowania podczerwonego. Tego rodzaju systemy grzejne wpisują się doskonale w prowadzone w Polsce na coraz szerszą skalę działania mające na celu poprawę jakości powietrza, którym musimy oddychać.

  Wynikiem wyżej wspomnianych działań jest, między innymi, akcja wymiany starych kotłów grzewczych oraz pieców na nowocześniejsze, posiadające dużą efektywnością spalania, o znacznie mniejszej emisji uciążliwych dla środowiska i społeczeństwa spalin. Wynikiem jest wzrost popytu nie tylko na tego rodzaju urządzenia grzewcze, ale i konieczne przy ich instalowaniu odpowiednie systemy kominowe. Wychodząc temu naprzeciw, właśnie o te ostatnie sklep Sarmata.pl powiększył swoją ofertę, w oparciu o współpracę z czołowym polskim wytwórcą takich systemów, spółką Wadex.

  Oferta firmy Wadex, dostępna w sklepie Sarmata.pl, to pełna gama systemów spalinowych do kotłów z zamkniętą komorą spalania, jak i przeznaczonych do kotłów na drewno i paliwo stałe. Dostępne są systemy instalowane wewnątrz budynków, jak i kominy zewnętrzne. Oferta Wadex to nie jedynie systemy kominowe i przewody spalinowe stosowane w budownictwie mieszkaniowym, ale również wykorzystywane w przemyśle.

  Wszelkie wyroby spółki Wadex wykonane są z najwyższej jakości blachy stalowej, zapewniającej wieloletnią, bezawaryjną eksploatację. Poza elementami systemów kominowych oferta zawiera także wszelkiego rodzaju akcesoria niezbędne przy zakładaniu instalacji kominowych, a także przyłącza do kominków i pieców stałopalnych.
  E-mail:
  WWW: sarmata.pl/przewody-kominowe