Menu główne

Gminny katalog firm / Przemysł

 • * Luxon

  Dane:
  Firma Luxon z Wrocławia jest jednym z największym potentatów na rynku oświetlenia przemysłowe w Polsce i w Europie. Oferujemy unikalne rozwiązania technologiczne LED, wdrażając systemowe oprawy oświetleniowe w fabrykach, magazynach, biurach i prywatnych przestrzeniach. Do każdego zamówienia podchodzimy z osobna i każdy projekt realizujemy w oparciu o indywidualne potrzeby klienta. Korzystamy jedynie z certyfikowanych i - co równie ważne - najwyższej jakości materiałów i technologii LED. Po więcej informacji serdecznie zapraszamy do kontaktu.
  E-mail:
  WWW: /luxon.pl
 • BIBUS MENOS Sp. z o.o.

  Dane:
  Firma BIBUS MENOS Sp. z o.o. jest polsko-szwajcarską firmą o profilu sprzedażowo-produkcyjno-usługowym. Działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy w 1994 roku jako spółka MENOS Sp. z. o.o., po czym po kilku latach weszliśmy w skład Holdingu BIBUS.

  Główne filary działalności BIBUS MENOS:
  Sprzedaż komponentów i rozwiązań
  Doradztwo techniczne
  Integracja systemów
  Projektowanie
  Prototypowanie
  Produkcja
  Szkolenia
  Serwis
  E-mail:
  WWW: www.bibusmenos.pl
 • Pneumat System - Oddział Kraków

  Dane:
  Wszystkim firmom przemysłowym, rzemieślniczym, warsztatom i gospodarstwom rolnym polecamy naszą wysokojakościową pneumatykę w postaci manometrów, zaworów kulowych, siłowników, złączek, węży przemysłowych do różnego typu substancji, sprężyn gazowych czy elektrozaworów. Krakowski punkt sprzedaży pneumatyki dla firm to jedyny w woj. małopolskim tak kompleksowy sklep pneumatyczny oferujący zarówno produkty jak i usługi (m.in. instalacje pneumatyczne, audyty efektywności energetycznej, serwis pneumatyki). Zapraszamy wszystkie gospodarstwa oraz firmy z gminy Gnojnik i okolic do współpracy - zapewniamy duży wybór sprzętu i osprzętu, doradztwo, atrakcyjne rabaty oraz szybką dostawę. Polecamy!
  E-mail:
  WWW: www.pneumat.com.pl/pneumatyka_krakow