Menu główne

Gminny katalog firm / Przemysł

 • * Luxon

  Dane:
  Firma Luxon z Wrocławia jest jednym z największym potentatów na rynku oświetlenia przemysłowe w Polsce i w Europie. Oferujemy unikalne rozwiązania technologiczne LED, wdrażając systemowe oprawy oświetleniowe w fabrykach, magazynach, biurach i prywatnych przestrzeniach. Do każdego zamówienia podchodzimy z osobna i każdy projekt realizujemy w oparciu o indywidualne potrzeby klienta. Korzystamy jedynie z certyfikowanych i - co równie ważne - najwyższej jakości materiałów i technologii LED. Po więcej informacji serdecznie zapraszamy do kontaktu.
  E-mail:
  WWW: /luxon.pl
 • BIBUS MENOS Sp. z o.o.

  Dane:
  Firma BIBUS MENOS Sp. z o.o. jest polsko-szwajcarską firmą o profilu sprzedażowo-produkcyjno-usługowym. Działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy w 1994 roku jako spółka MENOS Sp. z. o.o., po czym po kilku latach weszliśmy w skład Holdingu BIBUS.

  Główne filary działalności BIBUS MENOS:
  Sprzedaż komponentów i rozwiązań
  Doradztwo techniczne
  Integracja systemów
  Projektowanie
  Prototypowanie
  Produkcja
  Szkolenia
  Serwis
  E-mail:
  WWW: www.bibusmenos.pl
 • Pneumat System - Oddział Kraków

  Dane:
  Wszystkim firmom przemysłowym, rzemieślniczym, warsztatom i gospodarstwom rolnym polecamy naszą wysokojakościową pneumatykę w postaci manometrów, zaworów kulowych, siłowników, złączek, węży przemysłowych do różnego typu substancji, sprężyn gazowych czy elektrozaworów. Krakowski punkt sprzedaży pneumatyki dla firm to jedyny w woj. małopolskim tak kompleksowy sklep pneumatyczny oferujący zarówno produkty jak i usługi (m.in. instalacje pneumatyczne, audyty efektywności energetycznej, serwis pneumatyki). Zapraszamy wszystkie gospodarstwa oraz firmy z gminy Gnojnik i okolic do współpracy - zapewniamy duży wybór sprzętu i osprzętu, doradztwo, atrakcyjne rabaty oraz szybką dostawę. Polecamy!
  E-mail:
  WWW: www.pneumat.com.pl/pneumatyka_krakow
 • Sklep motoryzacyjny Ucando

  Dane:
  Wszystkich mieszkańców Gminy Gnojnik zapraszamy do zapoznania się z ofertą Ucando.pl - motoryzacyjnego sklepu on-line, który posiada szeroki asortyment części i akcesoriów samochodowych. W ofercie znajdą Państwo ponad 2 miliony produktów w różnych półkach cenowych. Każda z części posegregowana jest w konkretne kategorie, dzięki czemu łatwiej można znaleźć potrzebny produkt. Pomocna jest nasza wyszukiwarka lub obsługa sklepu, która oferuje fachowe doradztwo. Nasi Klienci mogą liczyć na darmową wysyłkę przy zakupach powyżej 299 zł oraz na 30 dniowy zwrot towaru. Ucando posiada wielu stałych Klientów z Małopolski i powiatu brzeskiego oraz ciągle poszukuje nowych odbiorców. Zapraszamy do zakupów.
  E-mail:
  WWW: www.ucando.pl/