Menu główne

Gminny katalog firm / Medycyna

 • * Centrym okulistyczno-optyczne OneDayClinic

  Dane:
  Potrzebujesz umówić się na wizytę to okulisty i zrobić zakupy w salonie optycznym? W Centrum okulistyczno-optycznym OneDayClinic znajdziesz to wszystko w jednym miejscu. Zapraszamy!
  E-mail:
  WWW: /www.onedayclinic.pl/centrum-okulistyczno-optyczne-olesnica/
 • 1. Nasz Gabinet

  Dane:
  Nasz-Gabinet to ośrodek, w którym lekarze specjaliści pomagają alkoholikom wyjść z nałogu w bezpieczny sposób.

  Ośrodek Nasz-Gabinet oferuje kompleksowe leczenie alkoholizmu, począwszy od przeprowadzenia profesjonalnego detoksu. Alkoholoodtrucie jest niezwykle ważnym etapem w całym procesie, ponieważ pomaga wyzbyć się toksycznych związków z organizmu, które powstały na skutek długotrwałego picia.
  Detoks alkoholowy jest niezbędny do przeprowadzenia, w przypadku, gdy dana osoba ma duży problem z alkoholem. Nagłe odstawienie trunków bez pomocy lekarza może nieść ze sobą wiele negatywnych skutków. Najłagodniejsze z nich to zwyczajny ból głowy, mdłości, brak apetytu czy złe samopoczucie. Jednakże odstawienie alkoholu w niekontrolowany sposób może zakończyć się zapaścią alkoholową. Dzieję się tak, ponieważ organizm alkoholika przyzwyczajony jest do funkcjonowania „pod wpływem”, a nagłe zaprzestanie może spowodować szok dla ciała.

  Nasz-Gabinet oferuje również wszycie esperalu. Lek ten okazuje się niezwykle skuteczny w walce z alkoholizmem. Gdy pacjent spożyje alkohol podczas „wszycia” odczuje bardzo negatywne skutki, które potrafią skutecznie obrzydzić picie trunków. Skutki zapicia esperalu są bardzo rozległe – ból głowy, wymioty, biegunka, bóle mięśni, bardzo złe samopoczucie, brak apetytu, zawroty głowy, oraz wiele innych, równie nieprzyjemnych skutków.
  Nasz-Gabinet posiada placówki w 11 miastach Polski, dzięki czemu oferta ośrodka dostępna jest dla większości zainteresowanych osób.
  E-mail:
  WWW: /nasz-gabinet.pl/kroplowki-witaminowe/
 • MediAid

  Dane:
  MediAid to wrocławska poradnia ortopedyczna i rehabilitacyjna, posiadająca wysoce wyspecjalizowany i doświadczony zespół lekarzy specjalistów. W zakresie rehabilitacji medycznej, MediAid świadczy takie usługi jak np.: krioterapia miejscowa, elektroterapia, ultradźwięki, światłolecznictwo, laseroterapia. Wrocławskie centrum ortopedyczne zaprasza pacjentów do leczenia ruchem i gimnastyką czyli kinezyterapię oraz różnego rodzaju masaże wspierające rekonwalescencje- masaż limfatyczny klasyczny, leczniczy, uciskowy i relaksacyjny.

  W klinice każdy pacjent może liczyć na kompleksowe podejście lekarzy do zgłoszonych problemów zdrowotnych, w tym szereg badań diagnostycznych: RTG, MR, TK, USG czy EKG.

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą MediAid i skorzystania z pomocy wykwalifikowanej kadry lekarzy ortopedów we Wrocławiu!
  WWW: mediaid.care/
 • Otosonica

  Dane:
  Aparaty słuchowe, audiometria, badania słuchu.
  ul. Henryka Sienkiewicza 5/
  85-037 Bydgoszcz
  WWW: /otosonica.pl/
 • Perfet Dental Clinic

  Dane:
  Perfect Dental Clinic to centrum stomatologii które oferuje profesjonalne, stomatologiczne leczenie interdyscyplinarne.

  Autorski pomysł specjalisty do spraw implantologii dr Marka Markiewicza stał się jednym z najnowocześniejszych ośrodków stomatologicznych w Polsce i stale poszerza swoje działanie, by oferować swoim pacjentom wysokiej jakości zabiegi, które zapewnią olśniewający uśmiech w każdym dniu.

  Oferta kliniki jest bardzo obszerna i skupia się przede wszystkim na Cyfrowym Projektowaniu Uśmiechu, wykorzystując przy tym najnowocześniejszy sprzęt, co zapewnia bezbolesne, oraz przyjemne wizyty w klinice.

  Olbrzymie doświadczenie oraz aż 4 gabinety stomatologiczne zapewniają pacjentom szybkie wykonanie zabiegu oraz ogromnie zadowalający efekt końcowy.

  Aby obejrzeć pełną ofertę kliniki zapraszamy na stronę internetową: http://perfect-dentalclinic.com
  E-mail:
  WWW: perfect-dentalclinic.com
 • www.FOODWEB.pl

  Dane:
  www.foodweb.pl
  to internetowy gabinet dietetyka, przez który można zamawiać zindywidualizowane jadłospisy, zalecenia żywieniowe i konsultacje z prawdziwym dietetykiem klinicznym. Oferta skierowana jest do osób w wielorakich potrzebach żywieniowych, w tym:
  - choroby przewodu pokarmowego
  - choroby skóry
  - choroby tarczycy
  - choroby narządów: niewydolnośc serca, nerek, uszkodzenie wątroby
  - choroby neurodegeneracyjne i związane z zaburzeniami zdrowia psychicznego
  - nietolerancje i alergie pokarmowe
  - zaburzenia płodności męskiej i choroby kobiece
  - otyłość, miażdżyca, nadciśnienie
  - dna moczanowa, cukrzyca, dyslipidemia
  - rzucanie nałogów
  - dieta na zamówienie np. ketogeniczna
  - dieta sportowców
  - ciąża i karmienie piersią

  Zapraszamy na www.foodweb.pl
  E-mail:
  WWW: www.foodweb.pl