Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Zajęcia feryjne w świetlicach w Uszwi i Zawadzie Uszewskiej.

  Friday, 2 October 2020r. Informacje

  Podczas ferii zimowych świetlice w Uszwi i Zawadzie Uszewskiej zadbały, by dzieci mogły ciekawie spędzić wolny czas.

  Prawie pięćdziesiąt młodych ludzi dwukrotnie odwiedziła kino w Brzesku, gdzie obejrzało niezwykle zabawny film „Tajni i fajni” oraz piękny seans o doktorze Dolittle. Uczestnicy feryjnego wypoczynku mieli także okazję zagrać w bowling, bilard oraz kręgle. Nie zabrakło turnieju gier wszelakich w Domu Ludowym w Zawadzie Uszewskiej, a najbardziej aktywnie angażujący się w działalność świetlicy wyruszyli do Krakowa, gdzie mogli szaleć dowoli w parku trampolin Gojump. Na zakończenie pierwszego tygodnia zorganizowano wraz ze Stowarzyszeniem Wieś Naszych Marzeń wspaniały bal dla najmłodszych. Wyruszyliśmy też w poszukiwaniu zimy na południe Polski do Krynicy, gdzie każdy mógł popróbować jazdy  na łyżwach, a w drodze powrotnej jeszcze większych emocji dostarczył seans w kinie 6D. Zwieńczeniem spotkań feryjnych był sobotni quest trasą Uszew – Zawada Uszewska, który dzieciaki bardzo sprawnie pokonały, za co otrzymały pamiątkowa pieczęć i mogły się posilić pyszną pizzą.
      Tak oto szybko minęły dwa tygodnie, mam nadzieję, że choć trochę radości sprawiliśmy wszystkim  młodym ludziom uczestniczącym w zajęciach organizowanych przez świetlice.
  Dziękuję Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej za dofinansowanie ostatniego wyjazdu, ale przede wszystkim moim wspaniałym Opiekunom, bez których żadne przedsięwzięcie, by się nie udało, za poświęcenie czasu, zaangażowanie, uśmiech i to, że zawsze mogłam liczyć na Waszą pomoc.

  Instruktor świetlicy w Uszwi i Zawadzie Uszewskiej 
  Lucyna Wnęk

Galeria