Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Wolne miejsca na terapię w Oddziale Dziennym Terapii Uzależnienia od Alkoholu.

  Monday, 9 September 2019r. Informacje

  Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gnojniku oraz Przewodnicząca Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gnojniku:

  Informują, iż Centrum Medycyny UNIMED, znajdujący się przy ul. Młodej Polski 7 w Krakowie, posiada wolne miejsca na terapię w Oddziale Dziennym Terapii Uzależnienia od Alkoholu.
  Oddział skierowany jest do osób, które mają trudności z utrzymaniem abstynencji alkoholowej jak również zależy im na jak najszybszym podjęciu leczenia i uniknięciu długiego okresu oczekiwania na miejsce w ośrodku stacjonarnym. Program terapeutyczny realizowany jest przez okres 8 tygodni, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 00 do 15 00 i zawiera zajęcia grupowe: psychoedukacyjne, psychoterapeutyczne, treningi umiejętności psychospołecznych i arteterapie.
  Wszyscy pacjenci obejmowani są opieką terapeuty indywidualnego oraz lekarza psychiatry. W trakcie pobytu na oddziale pacjent zapewniane ma lekarstwa oraz jeden ciepły posiłek.
  Leczenie w oddziale jest bezpłatne! Pacjent na czas pobytu na oddziale ma wypisywane zwolnienie L4. Nie ma konieczności posiadania skierowania na oddział- pacjent w ten sam dzień konsultowany jest z lekarzem , który takie skierowanie mu wystawi.
  W przypadku chęci podjęcia leczenia pacjent bez wcześniejszego umawiania się stawia się o godz. 8.00 w okienku przy rejestracji na ul. Młodej Polski 7 w Krakowie (warunkiem przyjęcia jest przybycie pacjenta w stanie trzeźwym, co potwierdzi badanie alkomatem). W ten sam dzień pacjent zostaje już na oddziale do godziny 15.00 i rozpoczyna terapię.
  Więcej informacji dostępnych jest pod numerem tel. 123 415 81 12; email: rejestracja@unimed-nzoz.pl; www.unimed-nzoz.pl

  Zdjęcie pochodzi z zasobów witryny www.pixabay.com

Galeria