Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Zagłosuj na atrakcje turystyczne

  Kto zdobędzie miano Turystycznego Skarbu Małopolski? 2 września 2021 r. rozpoczął się II etap konkursu – głosowanie, który potrwa do 21 września 2021 r. Laureatów i wyróżnionych w konkursie poznamy już w październiku!

  Tuesday, 14 September 2021r. czytaj więcej Turystyka
 • Bank Projektów Turystycznych

  Zapraszamy przedsiębiorców, jednostki samorządu terytorialnego, organizacje i instytucje działające w turystyce, uczelnie, organizacje pozarządowe - do zgłaszania swoich pomysłów do Banku Projektów Turystycznych. Nabór potrwa do 18 czerwca.

  Tuesday, 25 May 2021r. czytaj więcej Turystyka
 • Wyprawy z Vesną - Sezon VIII

  Vesna zaprasza w Góry Choczańskie

  Sunday, 6 September 2020r. czytaj więcej Turystyka
 • Żerków stawia na turystykę

  Stowarzyszenie UTW „Globus” we współpracy z Stowarzyszeniem „Vesna” realizuje projekt pn. „Utworzenie Ośrodka Turystyki Aktywnej” skierowany do organizacji turystycznych zainteresowanych miejscami noclegowymi dla dzieci i dorosłych.

  Friday, 26 October 2018r. czytaj więcej Turystyka
 • Dla takich chwil warto żyć!

  Na Festiwalu Piosenki Turystycznej „ W Jaśkowym Sadzie” zorganizowanym przez Stowarzyszenie Vesna zagrali artyści, których muzyka rozbrzmiewa na największych festiwalach bieszczadzkich: Agata Rymarowicz z zespołem, Arkadiusz Zawiliński i Mariusz Dziob.

  Friday, 8 June 2018r. czytaj więcej Turystyka
 • Festiwal Piosenki Turystycznej w Jaśkowym Sadzie

  Stowarzyszenie Vesna zaprasza na wydarzenia kulturalno-patriotyczne pn. Festiwal piosenki turystycznej w Jaśkowym Sadzie. W programie m.in. koncerty, warsztaty rękodzieła artystycznego oraz karmienie alpak. Szczegóły na plakacie.

  Monday, 8 January 2018r. czytaj więcej Turystyka