Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Spotkanie informacyjne dla mieszkańców w sprawie DK75

  Friday, 31 May 2019r. Informacje

  „Budowa i przebudowa drogi krajowej nr 75 (DK75) klasy GP na odc. Brzesko – Nowy Sącz” ETAP II – Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe

  Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Krakowie oraz biuro projektowe Halcrow Group Sp. z o. o. Oddział w Polsce (JACOBS) zapraszają do udziału w spotkaniach informacyjnych dotyczących propozycji przebiegu wariantów nowych tras Drogi Krajowej nr DK75 realizowanych w ramach zadania.
  Spotkanie dla mieszkańców gminy Gnojnik odbędzie dnia 12 czerwca 2019r., o godzinie 17:00 w Hali Sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Gnojniku. Tego dnia tj. 12 czerwca br., mieszkańcy będą mogli również spotkać się z projektantem, który będzie pełnił  dyżur  w Urzędzie Gminy Gnojnik w godzinach od 10:00 do 16:00 w sali narad Urzędu Gminy w Gnojniku pok. nr 17. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przybycie na spotkanie ogólne, bądź na dyżur projektanta.

  Na tydzień przed spotkaniem wersje elektroniczne rysunków i ankiet dla poszczególnych gmin będą dostępne na stronie internetowej www.dk75.pl, natomiast wersje papierowe w Urzędzie Gminy.
  Wnioski, uwagi i zastrzeżenia dotyczące ww. przebiegów należy przesłać w terminie 14 dni od daty spotkania:dk75@jacobs.com

  Pełna treść informacji  od Generalnej Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad  Oddział w Krakowie oraz biura projektowego Halcrow Group Sp. z o. o. Oddział w Polsce (JACOBS).


  Zdjęcie pochodzi z zasobów witryny www.pixabay.com

Galeria