Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Sukcesy w powiatowych biegach sztafetowych

  Sunday, 10 April 2016r. Sport

  Reprezentantki naszej Gminy stanęły na podium powiatowych zawodów w sztafetowych biegach przełajowych. Dziewczęta ze szkoły podstawowej w Lewniowej oraz gimnazjalistki z Gnojnika wróciły z Czchowa z pucharami za zajęcie trzecich miejsc.

  Na zawody powiatowe szkół podstawowych awans wywalczyły dwie drużyny żeńskie i męskie – Mistrzynie/Mistrzowie i Wicemistrzynie/Wicemistrzowie zawodów gminnych rozegranych 26 września br. Jak pisano wyżej, dziewczęta z Lewniowej zajęły trzecie miejsce w swojej kategorii, a dziewczynki z Gnojnika siódme. Wysoko uplasowali się także chłopcy ze stolicy naszej Gminy, którzy przybiegli na metę na czwartym miejscu. Tuż za nimi uplasowała się drużyna z Uszwi.

  Na zawodach szkół gimnazjalnych Gminę Gnojnik reprezentowali uczniowie i uczennice PG w Gnojniku. Obydwie drużyny spisały się bardzo dobrze: dziewczyny zajęły 3. miejsce, zaś chłopcy 4.

  Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za waleczną postawę.

  W imprezie organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Brzesku wzięło udział około 350 zawodników reprezentujących szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne.

  Galeria zdjęć

  Źródło: www.sportowiec.net.

Galeria