Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Sport na wesoło

  Friday, 15 June 2018r. Sport

  Zbliża się czas szkolnych podsumowań. Jedną z dziedzin, w których mogli się rozwijać uczniowie był sport. Dlatego też 13 czerwca br. na Orliku w Uszwi spotkali się uczestnicy całorocznych zawodów z poszczególnych szkół, by świętować Dzień Sportowca.

  Na reprezentacje pięciu szkół czekały rozgrywki sportowe na wesoło oraz kiełbaski z grilla. Turniej sportowy przygotował Animator Wojciech Kukla. Zmienna pogoda nie pozwoliła na rozegranie wszystkich zaplanowanych konkurencji, jednak te, które udało się zrealizować, dostarczyły wszystkim uczestnikom wielu emocji i radości. Wola walki i duch rywalizacji, prezentowane przez szkoły na każdych zawodach sportowych, widoczne były również podczas Dnia Sportowca. Jednak tym  razem nie wynik był najważniejszy, lecz wspólna zabawa. Tym bardziej, że na wszystkie szkoły czekały puchary Wójta Gminy Gnojnik za uczestnictwo w całorocznym współzawodnictwie sportowym szkół prowadzonym w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2017/2018.

  W związku z zakończeniem tegorocznego sezonu zmagań sportowych, Urząd Gminy Gnojnik pragnie serdecznie podziękować Dyrektorom i pozostałym pracownikom szkół za wsparcie organizacyjne, nauczycielom wychowania fizycznego za trud włożony w sportowy rozwój ich podopiecznych oraz uczennicom i uczniom za zaangażowanie, a także walkę w duchu fair play. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Publicznej Szkoły Podstawowej w Uszwi za pomoc w przygotowaniu Dnia Sportowca. Dziękujemy również Animatorowi Wojciechowi Kukli za przygotowanie i przeprowadzenie turnieju szkół na wesoło.

  Organizacja Dnia Sportowca dla szkół podstawowych nie byłaby możliwa bez życzliwości i pomocy finansowej sponsorów, którymi byli: Agnieszka i Robert Antczakowie Kawiarnia-Cukiernia „Poezja”, Dominik Chamioło i Mirosław Nowak „Pagen”, Helena Gałęziowska „Piekarnia Gałęziowscy i Ania”, Rafał Grabarz „Impero”, Pawel Klecki i Stanisław Klecki „Oknodrewal”, Bogumiła Myszka „Trans-Bet”, Marta i Piotr Pawełek F.H.U. „Novum II”, Krzysztof Wójs F.H.U. „Novum V” oraz Andrzej Zelek „Auto-Zelek”. Serdecznie dziękujemy za wsparcie!

  GALERIA ZDJĘĆ

Galeria