Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Sukces Piratek i Mini Piratek

  6 listopada br. odbyły się w Kocmyrzowie Mistrzostwa Małopolski Cheerleaders. Piratki i Mini Piratki z Publicznej Szkoły Podstawowej w Gosprzydowej zajęły wysokie 2 miejsce. Dziewczęta dumne i zadowolone wracały do domu z medalami i pucharami.

  Wednesday, 11 August 2021r. czytaj więcej Sport
 • Jesień na Orliku

  Pogoda ciągle sprzyja uprawianiu sportów na świeżym powietrzu. Zapraszamy więc do korzystania z kompleksu boisk „Orlik” w Uszwi, gdzie grać można nie tylko w piłkę nożną, ale również siatkówkę, tenis czy badminton.

  Monday, 10 May 2021r. czytaj więcej Sport
 • Ruszyły zapisy do XXII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”!

  Na tę informację czekały tysiące dzieci w całej Polsce. Po blisko półtorarocznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa rozgrywki „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w sezonie 2021/22 wracają do piłkarskiego kalendarza.

  Monday, 27 September 2021r. czytaj więcej Sport
 • Zumba i nie tylko

  Słoneczna pogoda sprzyja uprawianiu aktywności fizycznej. Jak zawsze zapraszamy na Orlika, gdzie można pograć w piłkę nożną, koszykówkę, tenis, ale też potańczyć. W każdy czwartek odbywają się bowiem zajęcia zumby dla młodszych i starszych amatorek tańca.

  Saturday, 7 August 2021r. czytaj więcej Sport
 • Za nami finał „Zielonych Wyzwań”!

  Specjalne treningi prowadzone przez selekcjonerów reprezentacji Polski, koordynatora szkolenia dzieci PZPN oraz kilkunastu trenerów Mobilnej Akademii Młodych Orłów były nagrodą główną za zwycięstwo w „Zielonych Wyzwaniach”.

  Friday, 6 August 2021r. czytaj więcej Sport
 • Orlik w maju

  Zapraszamy do skorzystania z oferty zajęć sportowych na Orliku. Przypominamy, że w chwili obecnej możliwe jest prowadzenie aktywności sportowej na obiektach otwartych (limit do 50 osób), z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

  Saturday, 5 June 2021r. czytaj więcej Sport