Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Zumba i nie tylko

  Słoneczna pogoda sprzyja uprawianiu aktywności fizycznej. Jak zawsze zapraszamy na Orlika, gdzie można pograć w piłkę nożną, koszykówkę, tenis, ale też potańczyć. W każdy czwartek odbywają się bowiem zajęcia zumby dla młodszych i starszych amatorek tańca.

  Saturday, 7 August 2021r. czytaj więcej Sport
 • Za nami finał „Zielonych Wyzwań”!

  Specjalne treningi prowadzone przez selekcjonerów reprezentacji Polski, koordynatora szkolenia dzieci PZPN oraz kilkunastu trenerów Mobilnej Akademii Młodych Orłów były nagrodą główną za zwycięstwo w „Zielonych Wyzwaniach”.

  Friday, 6 August 2021r. czytaj więcej Sport
 • Orlik w maju

  Zapraszamy do skorzystania z oferty zajęć sportowych na Orliku. Przypominamy, że w chwili obecnej możliwe jest prowadzenie aktywności sportowej na obiektach otwartych (limit do 50 osób), z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

  Saturday, 5 June 2021r. czytaj więcej Sport
 • Orlik znów otwarty

  Od 16 kwietnia br. możliwe jest uprawianie sportu amatorskiego na otwartych obiektach sportowych. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć sportowo-rekreacyjnych na obiekcie Orlik w Uszwi.

  Monday, 26 April 2021r. czytaj więcej Sport
 • Obiekty sportowe w nowym reżimie sanitarnym - AKTUALIZACJA

  W związku z Rozporządzeniem z dnia 25 marca br. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, działalność gminnych obiektów sportowych zostaje ograniczona wyłącznie do sportu zawodowego.

  Friday, 19 March 2021r. czytaj więcej Sport
 • Orlik już otwarty

  Zapraszamy do korzystania z kompleksu boisk sportowych Orlik w Uszwi. Animator jak co roku przygotował szereg ciekawych zajęć dla użytkowników obiektu. Przypominamy również, że z kompleksu można korzystać z zachowaniem odpowiedniego reżimu sanitarnego.

  Saturday, 3 April 2021r. czytaj więcej Sport