Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • III miejsce Piratek na Małopolskich Mistrzostwach

  Kolejny udany turniej tańca dla uczennic PSP Gosprzydowa. Piratki pokazały co potrafią i zajęły wysokie III miejsce na Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Rytm-Muzyka-Taniec w Limanowej.

  Tuesday, 14 December 2021r. czytaj więcej Sport
 • Finał wojewódzki w Drużynowych Szachach

  7 grudnia br. w Szkole Podstawowej w Myślenicach odbył się Finał Wojewódzki w Drużynowych Szachach – Małopolskie Igrzyska Dzieci z udziałem uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej w Uszwi.

  Tuesday, 12 October 2021r. czytaj więcej Sport
 • Rozgrywki tenisa stołowego

  W dniu 22 listopada br. do szkoły w Uszwi zjechali młodzi tenisiści z gminy Gnojnik. Zorganizowano rozgrywki w dwóch kategoriach wiekowych w tenisie stołowym indywidualnym i drużynowym chłopców i dziewcząt.

  Tuesday, 12 January 2021r. czytaj więcej Sport
 • Sukces młodych szachistów z Uszwi

  Dzień 18 listopada br. okazał się bardzo szczęśliwy dla szachistów z Publicznej Szkoły Podstawowej w Uszwi. Drużyna mistrzów gminy Gnojnik zdobyła I miejsce podczas Powiatowych Igrzysk Dzieci w szachach drużynowych 2021.

  Monday, 22 November 2021r. czytaj więcej Sport
 • Sukces Piratek i Mini Piratek

  6 listopada br. odbyły się w Kocmyrzowie Mistrzostwa Małopolski Cheerleaders. Piratki i Mini Piratki z Publicznej Szkoły Podstawowej w Gosprzydowej zajęły wysokie 2 miejsce. Dziewczęta dumne i zadowolone wracały do domu z medalami i pucharami.

  Wednesday, 11 August 2021r. czytaj więcej Sport
 • Jesień na Orliku

  Pogoda ciągle sprzyja uprawianiu sportów na świeżym powietrzu. Zapraszamy więc do korzystania z kompleksu boisk „Orlik” w Uszwi, gdzie grać można nie tylko w piłkę nożną, ale również siatkówkę, tenis czy badminton.

  Monday, 10 May 2021r. czytaj więcej Sport