Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Szachiści na start

  Nie zwalniają tempa szkolne zawody sportowe. Tym razem uczennice i uczniowie mierzyli się przy szachownicach, a gospodarzem turnieju drużynowego była Gosprzydowa. Turniej zakończył się tryumfem szachistów z Uszwi.

  Friday, 19 October 2018r. czytaj więcej Sport
 • Dziewczęta rywalizowały na hali

  Od turnieju piłki nożnej dziewcząt rozpoczął się halowy etap szkolnych zawodów sportowych. Do turnieju w Gnojniku przystąpiły reprezentacje wszystkich szkół zarówno w grupie młodszej, jak i starszej. Tryumfowały dziewczęta z Lewniowej i Uszwi.

  Thursday, 18 October 2018r. czytaj więcej Sport
 • Pobiegli dla Niepodległej

  Uczniowie trzech gminnych szkół pobiegli w patriotycznym „Biegu niepodległości” zorganizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową w Gnojniku z okazji jubileuszu 100-lecia odzyskania suwerenności przez naszą Ojczyznę.

  Wednesday, 10 October 2018r. czytaj więcej Sport
 • Bieg Niepodległości

  Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gnojniku serdecznie zaprasza na „Bieg Niepodległości”, który odbędzie się 8 października br. Szczegóły w aktualności.

  Thursday, 10 May 2018r. czytaj więcej Sport
 • Trwają zapisy do największych dziecięcych rozgrywek piłki nożnej w Europie

  Rusza XIX edycja turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, będącego przepustką do marzeń o sportowej karierze dla setek tysięcy chłopców i dziewczynek. Do 7 października nauczyciele i trenerzy mogą zgłaszać drużyny w trzech kategoriach wiekowych

  Saturday, 10 March 2018r. czytaj więcej Sport
 • Turniej charytatywny „Gramy dla Radka”

  4 sierpnia 2018 r. na kompleksie rekreacyjno-sportowym Orlik w Uszwi odbył się charytatywny turniej piłki nożnej na rzecz Radosława Kępy z Gnojnika, który zorganizowała Młodzieżowa Rada Gminy Gnojnik we współpracy z animatorem Orlika.

  Monday, 8 October 2018r. czytaj więcej Sport