Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Najlepsi szachiści odwiedzą naszą gminę

  Weekend 2-3 marca należeć będzie w Gminie Gnojnik do szachistów, którzy staną w szranki w XXIII Międzynarodowym Turnieju Szachowym o rzeźbę „Czarnego Konia". Do Domu Strażaka w Gnojniku zapraszamy wszystkich miłośników królewskiej gry.

  Wednesday, 20 February 2019r. czytaj więcej Sport
 • Rywalizacja tenisistów stołowych

  Kolejna odsłona szkolnych zmagań sportowych już za nami. Tym razem przy stole tenisowym rywalizowali uczniowie klas VII, VIII oraz III gimnazjum. Najlepszymi drużynami okazały się reprezentacje szkół z Uszwi (dziewczęta) i Gnojnika (chłopcy).

  Wednesday, 28 November 2018r. czytaj więcej Sport
 • Badminton zakrólował w szkołach

  13 listopada br. po raz drugi rozegrano gminny turniej badmintona drużynowego, który cieszy się coraz większym powodzeniem. W tym roku w zawodach, organizowanych w ramach małopolskiego systemu współzawodnictwa sportowego, wystartowały trzy szkoły.

  Wednesday, 14 November 2018r. czytaj więcej Sport
 • Jesień na Orliku

  Zapraszamy do skorzystania z oferty zajęć sportowo-rekreacyjnych na obiekcie Moje Boisko – Orlik 2012 w Uszwi. Przypominamy, że listopad jest ostatnim miesiącem pracy Animatora, po którym nastąpi przerwa zimowa w prowadzonych zajęciach.

  Friday, 11 May 2018r. czytaj więcej Sport
 • Szachowe zmagania młodzieży

  Gosprzydowa znów gościła szachistów – uczennice i uczniów szkół podstawowych z terenu naszej Gminy, którzy mierzyli się w turnieju szachów drużynowych młodzieży. Nie zabrakło emocjonujących pojedynków, a tryumf odnieśli szachiści z Gnojnika.

  Monday, 29 October 2018r. czytaj więcej Sport
 • Uszew i Gnojnik na podium

  Po piłkarskiej rywalizacji dziewcząt przyszedł czas na chłopców. Turnieje męskiej halowej piłki nożnej przyniosły wiele emocji, a ostateczne rozstrzygnięcia zapadały przy stoliku sędziowskim. Ostatecznie tryumfowały szkoły z Gnojnika i Uszwi.

  Thursday, 25 October 2018r. czytaj więcej Sport