Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Powiatowy Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej

  Publiczna Szkoła Podstawowa w Gnojniku oraz Młodzieżowa Rada Gminy Gnojnik we współpracy ze Stowarzyszeniem "Pomocna Dłoń" zapraszają do udziału w Powiatowym Konkursie Pieśni i Piosenki Patriotycznej, który odbędzie się 28 maja br.

  Tuesday, 17 April 2018r. czytaj więcej Oświata
 • Recytuj poezję patriotyczną

  Młodzieżowa Rada Gminy Gnojnik oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Uszwi zapraszają do udziału w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej. Szczegóły w aktualności.

  Friday, 13 April 2018r. czytaj więcej Oświata
 • Wystawa o Janie Pawle II

  Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Gnojniku zapraszają Mieszkańców Gminy do obejrzenia wystawy „Błogosławiony Jan Paweł II. Droga do świętości” prezentowanej w placówce w terminie od 5 do 25 kwietnia br. w godz. 8.00- 16.30.

  Tuesday, 4 December 2018r. czytaj więcej Oświata
 • Zdrowe żywienie ze śliwką w tle

  Członkinie Stowarzyszenia „Wieś Naszych Marzeń” z Zawady Uszewskiej włączyły się w projekt „Z okazji Dnia Mamy pyszne śliwki zajadamy”, realizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową w Uszwi.

  Thursday, 4 October 2018r. czytaj więcej Oświata
 • Doniosłe wydarzenia w PSP Gnojnik

  Bieżący 2018 rok jest szczególny ze względu na przypadające rocznice wielkich wydarzeń. Najważniejsze dla społeczności Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Gnojniku są dwie daty, które wyznaczają rytm pracy.

  Tuesday, 4 September 2018r. czytaj więcej Oświata
 • Konkurs na stanowiska dyrektora

  Wójt Gminy Gnojnik ogłasza konkurs dla kandydatów na stanowisko dyrektora w następujących szkołach Gminy Gnojnik.

  Wednesday, 14 March 2018r. czytaj więcej Oświata