Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Otwarty konkurs ofert

  Wójt Gminy Gnojnik ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w dziedzinie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej oraz przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym w Gminie Gnojnik na 2019 rok.

  Sunday, 4 August 2019r. czytaj więcej Oświata
 • Recykling jest niezbędny!

  Fundacja Chlorofil zaprasza nauczycieli i uczniów szkół podstawowych do udziału w V edycji ogólnopolskiego konkursu ekologicznego „Mistrz Recyklingu Maks porządkuje odpady” pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego.

  Tuesday, 22 January 2019r. czytaj więcej Oświata
 • Akcja - segregacja

  Publiczne Przedszkole w Uszwi zajęło 2 miejsce w konkursie na Lokalną Kampanię Informacyjną „Akcja – segregacja. 2 razy więcej, 2 razy czyściej” organizowanym przez Fundację Nasza Ziemia. Przedszkole przygotowało lokalną kampanię informacyjną.

  Monday, 12 November 2018r. czytaj więcej Oświata
 • 100 balonów na stulecie niepodległości

  9 listopada w Publicznej Szkole Podstawowej w Gnojniku obchodzono szczególny dzień - dokładnie o godzinie 11.11 wraz z tysiącami uczniów w całej Polsce odśpiewano Hymn Państwowy i wypuszczono w niebo 100 baloników w naszych barwach narodowych.

  Monday, 19 November 2018r. czytaj więcej Oświata
 • Grzeczne dzieci - segregują śmieci

  Dzieci z Publicznego Przedszkola Uszwi włączyły się w ogólnopolską akcję „Sprzątanie Świata – Polska 2018”. Tegoroczne hasło kampanii brzmi „Akcja – segregacja. 2 x więcej, 2 razy czyściej”. Głównym celem akcji jest promowanie selektywnej zbiórki odpadów.

  Monday, 10 December 2018r. czytaj więcej Oświata
 • Ogłoszenie – poszukiwany nauczyciel

  Publiczne Przedszkole w Gnojniku poszukuje nauczyciela - oligofrenopedagoga / specjalisty do prowadzenia zajęć z dzieckiem z autyzmem. Szczegóły w aktualności.

  Wednesday, 19 September 2018r. czytaj więcej Oświata