Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Patriotyczny Żerków

  Tradycyjnie od kilku lat Gmina Gnojnik wspomina w Żerkowie ofiary I wojny światowej. Zapraszamy do udziału w tej uroczystości, która odbędzie się 30 września br. (niedziela) o godz. 14:30 przy w kaplicy p.w. św. Antoniego Padewskiego w Żerkowie.

  Tuesday, 25 September 2018r. czytaj więcej Kultura
 • Koncert Wolności w Brzesku

  Koncerty Wolności to doskonała okazja dla wszystkich Małopolan do radosnego wyrażenia swojej pamięci o historycznych wydarzeniach, które doprowadziły do niepodległości oraz satysfakcji z bycia Polakiem i Małopolaninem. Szczegóły na plakacie.

  Monday, 27 August 2018r. czytaj więcej Kultura
 • Święto plonów

  Zapraszamy do zapoznania się z pierwszymi relacjami telewizyjnymi i fotograficznymi z przebiegu Dożynek Gminnych w Uszwi. Gospodarze z wszystkich miejscowości wspólnie dziękowali za tegoroczne udane plony. Ozdobą Dożynek jak zawsze były misterne wieńce.

  Thursday, 16 August 2018r. czytaj więcej Kultura
 • Dożynki w Uszwi

  15 sierpnia to tradycyjna data imprezy dożynkowej w Gminie Gnojnik. Tym razem za plony dziękować będziemy w Uszwi. Już dziś zapraszamy na występy grup regionalnych oraz pokaz wieńców dożynkowych. Program Dożynek na plakacie.

  Sunday, 8 July 2018r. czytaj więcej Kultura
 • Przygotowania do dożynek gminnych

  W Uszwi trwają przygotowania do Dożynek Gminnych, które w bieżącym roku odbędą się w tej miejscowości. Stowarzyszenie „Łączy nas Uszew” już od maja realizuje projekt „Dożynkowe świętowanie to tradycji zachowanie”, współfinansowany przez Gminę Gnojnik.

  Tuesday, 24 July 2018r. czytaj więcej Kultura
 • Dni Gminy już za nami

  Zapraszamy do zapoznania się z pierwszymi relacjami z tegorocznych Dni Gminy Gnojnik, które – pomimo zmiennej aury – przyciągnęły do parku w Gnojniku wielu amatorów dobrej zabawy.

  Wednesday, 7 March 2018r. czytaj więcej Kultura