Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • „Niepodległa do hymnu”

  Przyjdź 11 listopada o godzinie 12.00 do Kościoła Parafialnego w Gosprzydowej i włącz się we wspólne świętowanie. Pokażmy, że w stulecie odzyskania niepodległości jesteśmy jedną, biało-czerwoną rodziną. Zademonstrujmy to śpiewając wspólnie Hymn Państwowy.

  Wednesday, 31 October 2018r. czytaj więcej Kultura
 • Wieczornica patriotyczna

  Młodzieżowa Rada Gminy Gnojnik, Publiczna Szkoła Podstawowa w Gnojniku oraz Stowarzyszenie „Pomocna Dłoń” serdecznie zapraszają Mieszkańców Gminy na Wieczornicę patriotyczną z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości.

  Tuesday, 30 October 2018r. czytaj więcej Kultura
 • Niepodległa do Hymnu

  Dnia 11 listopada br. o godz. 12:00 na terenie całej Polski odbędzie się wspólne śpiewanie Mazurka Dąbrowskiego, w ramach akcji „Niepodległa do Hymnu”. Hymn odśpiewany zostanie m.in. w Warszawie na Pl. Piłsudskiego oraz w Krakowie na Rynku Głównym.

  Wednesday, 24 October 2018r. czytaj więcej Kultura
 • Ku pamięci Jana Pawła II

  Sześć lokalnych zespołów muzycznych zaprezentowało się podczas "Koncertu papieskiego" organizowanego od kilkunastu lat przez Centrum Kultury. Postać papieża Jana Pawła II wraz z muzykami wspominała licznie zgromadzona w biesiadeckim kościele publiczność.

  Friday, 10 August 2018r. czytaj więcej Kultura
 • Patriotyczne uroczystości w Żerkowie

  Mieszkańcy Żerkowa oraz innych gminnych miejscowości upamiętnili rocznicę 100-lecia odzyskania niepodległości. W przygotowanie uroczystości zaangażowane było sołectwo Żerków, parafia Biesiadki, Centrum Kultury oraz Młodzieżowa Rada Gminy Gnojnik.

  Saturday, 10 March 2018r. czytaj więcej Kultura
 • Uroczystość w Lewniowej

  Seniorzy z Lewniowej mają swoje miejsce, w którym mogą się spotykać. Uroczystej inauguracji działania Klubu Senior+ dokonano 24 września br. w obecności zaproszonych gości, a przede wszystkim lewniowskich seniorów.

  Wednesday, 26 September 2018r. czytaj więcej Kultura