Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Ku pamięci Jana Pawła II

  Sześć lokalnych zespołów muzycznych zaprezentowało się podczas "Koncertu papieskiego" organizowanego od kilkunastu lat przez Centrum Kultury. Postać papieża Jana Pawła II wraz z muzykami wspominała licznie zgromadzona w biesiadeckim kościele publiczność.

  Friday, 10 August 2018r. czytaj więcej Kultura
 • Patriotyczne uroczystości w Żerkowie

  Mieszkańcy Żerkowa oraz innych gminnych miejscowości upamiętnili rocznicę 100-lecia odzyskania niepodległości. W przygotowanie uroczystości zaangażowane było sołectwo Żerków, parafia Biesiadki, Centrum Kultury oraz Młodzieżowa Rada Gminy Gnojnik.

  Saturday, 10 March 2018r. czytaj więcej Kultura
 • Uroczystość w Lewniowej

  Seniorzy z Lewniowej mają swoje miejsce, w którym mogą się spotykać. Uroczystej inauguracji działania Klubu Senior+ dokonano 24 września br. w obecności zaproszonych gości, a przede wszystkim lewniowskich seniorów.

  Wednesday, 26 September 2018r. czytaj więcej Kultura
 • Patriotyczny Żerków

  Tradycyjnie od kilku lat Gmina Gnojnik wspomina w Żerkowie ofiary I wojny światowej. Zapraszamy do udziału w tej uroczystości, która odbędzie się 30 września br. (niedziela) o godz. 14:30 przy w kaplicy p.w. św. Antoniego Padewskiego w Żerkowie.

  Tuesday, 25 September 2018r. czytaj więcej Kultura
 • Koncert Wolności w Brzesku

  Koncerty Wolności to doskonała okazja dla wszystkich Małopolan do radosnego wyrażenia swojej pamięci o historycznych wydarzeniach, które doprowadziły do niepodległości oraz satysfakcji z bycia Polakiem i Małopolaninem. Szczegóły na plakacie.

  Monday, 27 August 2018r. czytaj więcej Kultura
 • Święto plonów

  Zapraszamy do zapoznania się z pierwszymi relacjami telewizyjnymi i fotograficznymi z przebiegu Dożynek Gminnych w Uszwi. Gospodarze z wszystkich miejscowości wspólnie dziękowali za tegoroczne udane plony. Ozdobą Dożynek jak zawsze były misterne wieńce.

  Thursday, 16 August 2018r. czytaj więcej Kultura