Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Uszewscy Mistrzowie Tradycji

  Miniony weekend stał pod znakiem folkloru za sprawą 39. Przeglądu Zespołów Regionalnych, Kapel, Instrumentalistów, Grup Śpiewaczych i Śpiewaków Ludowych w Szczurowej. Gminę Gnojnik i Powiat Brzeski reprezentowały dwie niezawodne grupy z Uszwi.

  Monday, 23 May 2022r. czytaj więcej Kultura
 • Majówka jak sprzed lat

  Rodzinne animacje, dawne zabawy ludowe, degustacja potraw regionalnych, warsztaty rękodzielnicze – to tylko część z atrakcji przygotowanych przez KGW Krajanki oraz świetlicę wiejską w Gnojniku, w związku z organizacją wydarzenia „Majówka jak sprzed lat”.

  Wednesday, 18 May 2022r. czytaj więcej Kultura
 • Eno-majówka na Kokoczu

  Burmistrz Gminy Ryglice serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Gnojnik na otwarcie sezonu enoturystycznego „Eno-majówka na Kokoczu”. Impreza odbędzie się 15 maja br. o godz. 14:00 na Górze Kokocz. Szczegóły na plakacie.

  Wednesday, 5 October 2022r. czytaj więcej Kultura
 • Konkurs wokalny i plastyczny

  Stowarzyszenie Szlakiem Kultury oraz Centrum Kultury w Gnojniku zapraszają do wzięcia udziału w konkursie wokalnym "Piosenka sprzed lat" oraz w rodzinnym konkursie plastycznym pod hasłem „Moja rodzina dba o przyrodę”. Szczegóły na plakatach.

  Sunday, 5 June 2022r. czytaj więcej Kultura
 • #mojaflaga

  Z inicjatywy Koła Gospodyń Wiejskich Uszwianki w Uszwi mieszkańcy wsi Uszew i Zawada Uszewska włączyli się do akcji w ramach programu "Niepodległa" z okazji przypadającego w dniu 2 maja Święta Flagi.

  Saturday, 5 February 2022r. czytaj więcej Kultura
 • Pasja w nutach zaklęta

  Stowarzyszenie Szlakiem Kultury oraz Centrum Kultury w Gnojniku zapraszają serdecznie na bezpłatne warsztaty wokalno-aktorskie organizowane w ramach realizacji zadania Pasja w nutach zaklęta - utworzenie wielopokoleniowego chóru w gminie Gnojnik.

  Wednesday, 4 May 2022r. czytaj więcej Kultura