Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Stan prac w Uszwi

  Zapraszamy do zapoznania się z relacją fotograficzną z przebiegu aktualnych prac przy budowie obiektu wielofunkcyjnego w Uszwi.

  Monday, 24 September 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Kolejna inwestycja drogowa

  Rozpoczęły się prace budowlane na drodze gminnej łączącej Uszew i Zawadę Uszewską. Modernizacja drogi wraz z budową chodnika kosztować będzie 2 mln zł. Należy się spodziewać drobnych utrudnień w ruchu, a planowany termin zakończenia prac to grudzień br.

  Friday, 21 September 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Kolejna "powodziówka" do remontu

  Budżet Gminy Gnojnik zostanie wsparty kolejnymi środkami zewnętrznymi, tym razem na zadania w dziedzinie drogownictwa. Dwie promesy przyznane Gminie w miesiącach lipiec-wrzesień opiewają na łączną kwotę 770 tys. zł i pozwolą na remont 5 dróg gminnych.

  Tuesday, 18 September 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • W Żerkowie powstanie nowe boisko

  Ponad 116 tys. zł pozyskano na zadanie pod nazwą „Budowa ogólnodostępnego boiska do rekreacji w Żerkowie”, realizowane przez Ludowy Klub Sportowy „Wulkan” w Biesiadkach. W ramach projektu powstanie ogrodzone i odwodnione boisko asfaltowe.

  Sunday, 8 July 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Gmina likwiduje stare i niesprawne piece

  Trwają prace projektowe i dokumentacyjne związane z przystąpieniem Gminy Gnojnik do dwóch przedsięwzięć ekologicznych, dotyczących wymiany przestarzałych i niskosprawnych pieców na nowoczesne kotły węglowe w gospodarstwach domowych.

  Thursday, 8 March 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Droga Uszew – Zawada Uszewska do remontu

  Po otrzymaniu dofinansowania z rządowego programu na przebudowę drogi gminnej Uszew – Zawada Uszewska wraz z budową chodnika trwa proces wyłaniania realizatora inwestycji. Środki pozyskane przez Gminę na wykonanie modernizacji wynoszą 1,5 mln zł.

  Thursday, 8 February 2018r. czytaj więcej Inwestycje