Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Nowa siedziba Centrum Kultury w fazie projektu

  Wójt Gminy Gnojnik zaprasza Mieszkańców do wzięcia udziału w konsultacjach dotyczących wstępnego projektu nowego budynku Centrum Kultury w Gnojniku wraz z zagospodarowanym terenem wokół.

  Wednesday, 17 October 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Plus 400 tys. zł

  Urząd Marszałkowski zwiększył dotację unijną dla Gminy Gnojnik przeznaczoną na budowę i wyposażenie części kulturalnej budynku wielofunkcyjnego w Uszwi. Tym samym Gmina uzyskała środki w wysokości 1,73 mln zł, to jest 93% kwoty wnioskowanej.

  Monday, 15 October 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Ruszyła oczekiwana inwestycja

  Maszyny budowlane pracują już na terenie Gminy Gnojnik w związku z realizacją projektu rozbudowy sieci wodno-kanalizacyjnej w Gnojniku, Gosprzydowej oraz Lewniowej. Inwestycja oszacowana na 2,8 mln zł możliwa jest dzięki dofinansowaniu z PROW.

  Monday, 10 December 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Remont budynku wiejskiego w Żerkowie

  Nowego blasku nabiera powoli obiekt użyteczności publicznej w Żerkowie. Trwają prace remontowe zarówno w środku obiektu, jak i na zewnątrz. Wszystko za sprawą dofinansowania uzyskanego przez UTW „Globus” z środków PROW 2014-2020.

  Saturday, 10 November 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Inwestycja drogowa w dwóch miejscowościach

  Od końca września na drodze gminnej łączącej Uszew i Zawadę Uszewską spotkać można sprzęt budowlany. Trwają bowiem prace modernizacyjne oraz budowa chodnika, które kosztować będą ok. 2 mln zł.

  Wednesday, 10 October 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Zmiany w Żerkowie

  Trwa remont budynku wiejskiego w Żerkowie. Wszystko za sprawą dofinansowania uzyskanego przez UTW „Globus” z środków PROW 2014-2020 na realizację operacji pn. Przebudowa ogólnodostępnej infrastruktury rekreacyjno–kulturowej w Żerkowie.

  Friday, 28 September 2018r. czytaj więcej Inwestycje