Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Etap I budowy przedszkola dobiega końca

  Zapraszamy do zapoznania się z relacją fotograficzną z przebiegu prac przy budowie obiektu wielofunkcyjnego w Uszwi, mającego łączyć funkcje oświatowe (przedszkole) i kulturalne (świetlica,biblioteka). Aktualnie trwają przygotowania do zadaszenia budynku.

  Wednesday, 21 November 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Drogowcy pracują w Uszwi i Zawadzie

  Ostatnie metry chodnika powstają w Uszwi i Zawadzie Uszewskiej w ramach realizacji inwestycji odbudowy drogi gminnej łączącej te dwie miejscowości. Końcowy etap przedsięwzięcia stanowić będzie wylanie nowej nawierzchni asfaltowej.

  Wednesday, 21 November 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Relacja z inwestycji

  Od ponad miesiąca na terenie naszej Gminy prowadzone są prace budowlane związane z realizacją dwóch projektów dotyczących budowy sieci wodno-kanalizacyjnej. Zapraszamy do zapoznania się z relacją fotograficzną z prac ziemnych w Uszwi.

  Tuesday, 20 November 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Raport z Gnojnika - trwa inwestycja w Domu Strażaka

  Dzięki środkom pozyskanym przez Gminę Gnojnik z Programu Wieloletniego Senior+ od około miesiąca trwają prace modernizacyjne w Domu Strażaka w Gnojniku na potrzeby utworzenia klubu seniora. Nie do poznania zmienia się m.in. duża sala spotkań.

  Wednesday, 14 November 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Trwa remont dróg

  Postępuje modernizacja drogi gminnej Nad Ośrodek w Gnojniku. Odbudowa tej oraz trzech innych dróg gminnych (Stara Wieś w Gnojniku, Nagórze w Gosprzydowej oraz Na śmietnisko w Uszwi), realizowana jest w ramach modernizacji tzw. "powodziówek".

  Tuesday, 13 November 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Trwają prace w Żerkowie

  Zapraszamy do zapoznania się z relacją fotograficzną z postępu prac w Żerkowie, gdzie zagospodarowywany jest obiekt budynku wiejskiego. Środki na prowadzenie inwestycji pozyskało Stowarzyszenie UTW „Globus”.

  Saturday, 11 August 2018r. czytaj więcej Inwestycje