Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Kontynuacja budowy chodnika w Gosprzydowej

  W Gosprzydowej ruszyły prace związane z kolejnym etapem odbudowy drogi powiatowej Gnojnik – Lipnica Murowana. Ciąg pieszo-rowerowy wykonywany jest na mocy porozumienia z Starostwem Powiatowym, a łączny koszt inwestycji wyniesie około 273 tys. zł.

  Wednesday, 30 May 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Budynek rośnie w oczach

  Nabrały tempa prace budowlane w Uszwi, których efektem będzie postawienie zadaszonego obiektu wielofunkcyjnego w stanie surowym. Zapraszamy do zapoznania się z relacją zdjęciową dokumentującą powstawanie nowej siedziby przedszkola świetlicy i biblioteki.

  Wednesday, 23 May 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Sieć wod-kan w fazie uzgodnień terenowych

  Trwa czasochłonny etap prac projektowych związanych z rozbudową sieci wod-kan. Dzięki pozyskanym dotacjom oraz środkom budżetowym w łącznej wysokości 21,4 mln złotych powstaną kolejne kilometry sieci oraz zmodernizowana zostanie oczyszczalnia ścieków.

  Friday, 18 May 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Remonty kolejnych dróg gminnych

  Za kwotę ponad 44,5 tys. zł wykonano modernizację drogi dojazdowej do kompleksu rekreacyjno-sportowego Orlik oraz stadionu w Uszwi. Ponadto, w Lewniowej dokonano modernizacji dróg „Działki-Osicze” oraz „Górna Przepompownia” za łączną kwotę 53 tys. zł.

  Monday, 14 May 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Sala bankietowa jak nowa

  Zakończył się remont dużej sali w budynku Domu Ludowego w Zawadzie Uszewskiej. Pomieszczenie służące jako miejsce spotkań lokalnej społeczności zyskało zupełnie nowe oblicze. Koszt remontu zamknął się w kwocie 43,5 tys. zł.

  Monday, 5 November 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Trwają prace budowlane w Uszwi

  Zapraszamy do zapoznania się z kolejną relacją fotograficzną z budowy obiektu wielofunkcyjnego w Uszwi. I etap realizacji inwestycji zakłada postawienie budynku w stanie surowym wraz z pokryciem dachowym, co kosztować będzie blisko 1,8 mln zł.

  Tuesday, 24 April 2018r. czytaj więcej Inwestycje