Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Dofinansowanie na Odnawialne Źródła Energii

  Gmina Gnojnik otrzymała dotację na montaż instalacji OZE w gospodarstwach domowych oraz budynkach użyteczności publicznej. Partnerski projekt 41 gmin otrzymał łączne dofinansowanie w wysokości 36 mln zł, zaś do budżetu naszej Gminy wpłynie ponad 1 mln zł.

  Sunday, 7 October 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • PSZOK do rozbudowy

  Decyzją Zarządu Województwa Małopolskiego Gmina Gnojnik otrzymała dofinansowanie na kolejną inwestycję proekologiczną, tj. rozbudowę Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Gnojniku. Inwestycja ta zostanie wsparta kwotą blisko 1,5 mln zł.

  Friday, 29 June 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • 1,5 mln zł na inwestycję drogową

  Przebudowa drogi gminnej Uszew – Zawada Uszewska wraz z budową chodnika powoli staje się faktem. Gmina Gnojnik pozytywnie przeszła weryfikację wniosków złożonych w ramach Rządowego Programu na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów.

  Wednesday, 27 June 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Relacja z Gosprzydowej

  Trwają prace związane z kolejnym etapem odbudowy drogi powiatowej Gnojnik – Lipnica Murowana. Ciąg pieszo-rowerowy wykonywany jest na mocy porozumienia z Starostwem Powiatowym, a łączny koszt inwestycji wyniesie około 273 tys. zł.

  Wednesday, 27 June 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Trwają prace budowlane w Uszwi

  Zapraszamy do zapoznania się z kolejną relacją fotograficzną z budowy obiektu wielofunkcyjnego w Uszwi. I etap realizacji inwestycji zakłada postawienie budynku w stanie surowym wraz z pokryciem dachowym, co kosztować będzie blisko 1,8 mln zł.

  Tuesday, 19 June 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Podpisywanie umów z Mieszkańcami na dofinansowanie do wymiany pieców

  Urząd Gminy Gnojnik przystępuje do podpisywania umów z mieszkańcami na dofinansowanie wymiany przestarzałych kotłów węglowych na nowoczesne źródła zasilane gazem i biomasą oraz wymiany niskosprawnych źródeł ciepła na nowoczesne kotły węglowe.

  Tuesday, 6 November 2018r. czytaj więcej Inwestycje