Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Cztery drogi do remontu

  Wójt Gminy Gnojnik odebrał z rąk wicewojewody małopolski Józefa Gawrona promesę na usuwanie skutków klęsk żywiołowych, opiewającą na kwotę 610 tys. zł. Remontu doczekają się odcinki dróg w Gnojniku, Gosprzydowej i Uszwi.

  Tuesday, 31 July 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Postęp inwestycji w Uszwi

  Trwają prace budowlane w Uszwi, gdzie od początku roku powstaje budynek wielofunkcyjny, mający mieścić przedszkole, bibliotekę, czytelnię i świetlicę. Zapraszamy do zapoznania się z kolejną relacją fotograficzną z budowy obiektu.

  Thursday, 26 July 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Klub Senior+ w Gnojniku

  Na początku lipca Gmina Gnojnik podpisała umową z Wojewodą Małopolskim na realizację zadania pn. „Utworzenie Klubu Senior+ w Gnojniku”. Dotacja w wysokości 150 tys. zł zostanie przeznaczona na modernizację dwóch sal w Domu Strażaka w Gnojniku.

  Thursday, 19 July 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Kolejne metry chodnika już gotowe

  W wyniku prac budowlanych związanych z realizacją kilkuetapowej odbudowy drogi powiatowej Gnojnik–Lipnica Murowana powstał kolejny odcinek ciągu pieszo-rowerowego w Gosprzydowej. Inwestycję realizował Powiat Brzeski przy wsparciu finansowym Gminy Gnojnik.

  Friday, 7 December 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Modernizacja drogi w Gosprzydowej

  Za kwotę ponad 25 tys. zł wykonano modernizację drogi gminnej Starodroże w Gosprzydowej. Droga zyskała nową podbudowę oraz nawierzchnię asfaltową.

  Wednesday, 7 November 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Audyty dotyczące wymiany pieców

  Urząd Gminy Gnojnik oraz wykonawca ocen energetycznych firma Tomasz Śliwiński EFEKTYWNIEJ informują, że rusza proces wykonywania audytów w domach zakwalifikowanych na listy podstawowe projektów dotyczących wymiany pieców. Szczegóły w aktualności.

  Wednesday, 7 November 2018r. czytaj więcej Inwestycje