Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Debata w Biesiadkach

  Sołtys wsi Biesiadki zaprasza mieszkańców sołectwa oraz wszystkie zainteresowane osoby do udziału w otwartej debacie na temat planowanej rewitalizacji centrum miejscowości. Debata odbędzie się 19 stycznia br. o godz. 16:00 w budynku Domu Ludowego.

  Tuesday, 15 January 2019r. czytaj więcej Inwestycje
 • Radośnie w Żerkowie

  W zimowe popołudnie 12 grudnia br. centrum naszej Gminy na chwilę przeniosło się do Żerkowa, gdzie dokonano uroczystego otwarcia wyremontowanego budynku wiejskiego. Na to wydarzenie Mieszkańcy Żerkowa czekali z utęsknieniem.

  Thursday, 13 December 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Dom Strażaka w Gnojniku po liftingu

  Zakończyły się prace remontowe w Domu Strażaka w Gnojniku, prowadzone dzięki środkom uzyskanym przez Gminę z Programu Wieloletniego Senior+. Na potrzeby utworzenia klubu seniora zmodernizowano dużą salę spotkań, mniejsze pomieszczenie oraz korytarz.

  Thursday, 12 July 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Relacja z gminnych inwestycji

  Remont dróg oraz budowa sieci wodno-kanalizacyjnej to jedne z najważniejszych inwestycji w Gminie Gnojnik. Mimo tego, że w kalendarzu już grudzień, prace budowlane idą pełną parą. Zapraszamy do obejrzenia reportażu z bieżących przedsięwzięć majątkowych.

  Saturday, 12 May 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Zmiany w centrum Żerkowa

  Zakończono prace budowlane związane z realizacją zadania przebudowy ogólnodostępnej infrastruktury rekreacyjno–kulturowej w Żerkowie. Dzięki środkom pozyskanym przez Stowarzyszenie UTW Globus modernizacji poddano pomieszczenia parteru Budynku Wiejskiego.

  Friday, 30 November 2018r. czytaj więcej Inwestycje
 • Droga jak nowa

  Na całym odcinku dwóch dróg gminnych łączących Uszew i Zawadę Uszewską wylano nową nawierzchnię asfaltową. Aktualnie trwają ostatnie prace przy realizacji tej inwestycji, kosztującej budżet Gminy 2 mln zł (w tym dofinansowanie 1,5 mln zł).

  Thursday, 29 November 2018r. czytaj więcej Inwestycje