Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Powstają wiaty rowerowe

  Gmina Gnojnik przystąpiła do realizacji projektu „Zintegrowana infrastruktura dla transportu niskoemisyjnego w mieście Brzesko i subregionie tarnowskim na terenie Gminy”, w ramach którego powstanie parking w centrum Gnojnika oraz wiaty rowerowe.

  Monday, 25 April 2022r. czytaj więcej Inwestycje
 • Promesa na zakup samochodu dla OSP Gnojnik

  20 kwietnia br. w Krakowie Wójt Gminy Gnojnik, Prezes OSP Gnojnik Kazimierz Święch oraz Naczelnik OSP Gnojnik Adam Garbacz odebrali promesę na zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego, opiewającą na kwotę 450 tys. zł.

  Monday, 25 April 2022r. czytaj więcej Inwestycje
 • Zagłosuj na budynek w Uszwi

  Trwa głosowanie w ogólnopolskim konkursie Modernizacja Roku & Budowa XXI w. W konkursie zgłoszono budynek wielofunkcyjny łączący funkcję kulturalną i przedszkolną w Uszwi. Zapraszamy do oddawania głosów na naszą lokalną inwestycję.

  Tuesday, 19 April 2022r. czytaj więcej Inwestycje
 • Zagłosuj na budynek wielofunkcyjny w Uszwi

  Wznowione zostało głosowanie w organizowanym przez Polską Agencję Prasową konkursie „Inwestycja z perspektywą” na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Unii Europejskiej. Głosować można również na budynek wielofunkcyjny w Uszwi.

  Monday, 12 July 2021r. czytaj więcej Inwestycje
 • AKTUALIZACJA! Zagłosuj na budynek wielofunkcyjny w Uszwi

  Polska Agencja Prasowa informuje, że w związku z działaniami niezgodnymi z regulaminem konkursu i zagrażającymi bezpieczeństwu sieci PAP, zostaje zawieszone głosowanie w konkursie „Inwestycja z perspektywą”.

  Wednesday, 24 November 2021r. czytaj więcej Inwestycje
 • Zakończono prace modernizacyjne dróg

  Dzięki dofinansowaniu pozyskanemu z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego oraz środkom własnym Gminy, na terenie Gminy Gnojnik wyremontowano ponad 1 km dróg dojazdowych do gruntów rolnych.

  Friday, 22 October 2021r. czytaj więcej Inwestycje