Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • PROGRAM KOREKCYJNO- EDUKACYJNY DLA OSÓB STOSUJĄCYCH PRZEMOC

  Thursday, 3 January 2019r. Inne

  Jeżeli masz problem z kontrolą złości, często reagujesz agresywnie lub stosujesz przemoc wobec najbliższych, pozwól pomóc sobie i swojej rodzinie!

  Przewodnicząca Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, działającego przy GOPS w Gnojniku informuje, iż w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Brzesku rozpoczyna się kolejna edycja programu korekcyjno-edukacyjnego dla osób stosujących przemoc.

  Zajęcia rozpoczynają się 11.03.2019 roku o godz. 16:00 i są realizowane w formie grupowej przez specjalistów - trenerów, posiadających kwalifikacje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 22 lutego 2011 r. w sprawie standardu podstawowych usług świadczonych przez specjalistyczne ośrodki wsparcia dla ofiar przemocy w rodzinie, kwalifikacji osób zatrudnionych w tych ośrodkach, szczegółowych kierunków prowadzenia oddziaływań korekcyjno-edukacyjnych wobec osób stosujących przemoc w rodzinie oraz kwalifikacji osób prowadzących oddziaływania korekcyjno-edukacyjne (Dz. U. Nr 50, poz. 259).

  Czas realizacji podstawowego cyklu wynosi 60 godzin ( tj. 20 spotkań). Spotkania odbywają się w budynku Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr. 2 w Brzesku, ul. Piastowska 2, w każdy poniedziałek w godzinach 16.00 – 19.30. Zajęcia prowadzone są w zamkniętej grupie, a udział w nich jest bezpłatny.

  Nie walcz z rodziną – zawalcz o rodzinę !


  Więcej informacji dostępnych jest pod numerem tel. (14) 66 300 31 w godz. 8:30 – 15:30 lub osobiście w PCPR w Brzesku, pokój nr. 15

  Zdjęcie pochodzi z zasobów witryny www.pixabay.com.

Galeria