Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Kierunek Kariera otwarty dla osób z wyższym wykształceniem

  Wednesday, 6 October 2021r. Inne

  Pracujesz? Masz wykształcenie wyższe? Chcesz dowiedzieć się jakie kompetencje ogólne warto rozwijać? Nauczyć się języka obcego? Profesjonalnie zarządzać projektami? Zdobyć kompetencje cyfrowe lub z zakresu mobilności?

  Jeśli tak, to WUP Kraków ma dla Ciebie ciekawą ofertę.

  Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje projekt „Kierunek Kariera”, w którym już 14 czerwca o godzinie 10.00 ruszamy z rekrutacją dedykowaną osobom z wyższym wykształceniem. Specjalnie dla tej grupy przygotowaliśmy 10.000 miejsc!

  Tylko jeśli zgłosisz się do 31 sierpnia (lub wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc) skorzystasz z dedykowanej usługi doradztwa zawodowego online, dzięki której uporządkujesz informacje na temat posiadanych umiejętności cyfrowych, językowych, z zakresu zarządzania projektami i mobilności, a następnie podejmiesz decyzję jakie szkolenie lub kurs zrealizujesz za bony, taniej nawet o 85%.

  Zatem jeśli:
  •Masz co najmniej 25 lat, nie ukończyłeś jeszcze 50. i masz wyższe wykształcenie;
  •Pracujesz: na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło lub prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniasz pracowników lub jesteś rolnikiem ubezpieczonym w KRUS;
  •Jesteś związany z Małopolską (przez miejsce zamieszkania, pracy lub nauki)
  to koniecznie weź udział w projekcie „Kierunek Kariera”!

  Z czego możesz skorzystać?
  •Bilans Kompetencji Ogólnych – to usługa doradztwa zawodowego, przygotowana w formie e-learningowej z myślą o osobach z wyższym wykształceniem. Dzięki niej przeanalizujesz swoje cele zawodowe i świadomie zdecydujesz, na co chcesz przeznaczyć dofinansowanie – szkolenia, kursy, a może tylko egzamin?
  •Pogłębiony Bilans Kariery – to dodatkowa usługa doradcza, realizowana w formie spotkań online z doradcą zawodowym. Bilans pogłębiony polecamy szczególnie, jeśli chcesz dokonać głębszej analizy swojej ścieżki edukacyjno-zawodowej, lepiej poznać swój potencjał i możliwości jakimi dysponujesz, a także stworzyć swój indywidualny plan rozwoju.
  •Bony na szkolenia - w ramach projektu Kierunek Kariera możesz otrzymać 180 bonów o wartości 2700 zł z 85% dofinansowaniem. Bony możesz przeznaczyć na szkolenia i kursy: językowe, komputerowe, zarządzania projektami, a także prawo jazdy kategorii A, B, B+E.
  •Bony na egzamin  - bonami możesz również zapłacić za sam egzamin z zakresu kompetencji językowych, komputerowych i zarządzania projektami.

  Co trzeba zrobić – krok po kroku
  1.Zanim przystąpisz do rekrutacji załóż profil zaufany i konto w Bazie Usług Rozwojowych. Ułatwi Ci to kolejne kroki w naszym projekcie.
  2.W dniach od 14.06-31.08.2021  na stronie https://kierunek.pociagdokariery.pl w zakładce „Zgłoś się”, wypełnij formularz zgłoszeniowy.
  3.Sprawdź swoją skrzynkę mailową, na którą po rejestracji otrzymasz e-mail z formularzem zgłoszeniowym z Twoimi odpowiedziami oraz regulaminem udziału w projekcie „Kierunek Kariera” i oświadczeniem.
  4.Otwórz formularz zgłoszeniowy, uzupełnij sekcję „Informacje dodatkowe” i zapisz na swoim komputerze.
  5.Następnie podpisz formularz zgłoszeniowy oraz regulamin i oświadczenie przy pomocy profilu zaufanego.
  6.Odeślij podpisane dokumenty na adres: wyzsze@wup-krakow.pl
  7.Sprawdź skrzynkę mailową. Otrzymasz e-mail z informacją potwierdzającą Twoją kwalifikację do projektu oraz link do platformy e-learningowej, na której zrealizujesz Bilans Kompetencji Ogólnych.
  8.W trakcie Bilansu Kompetencji Ogólnych, analizując posiadane kompetencje, zdecyduj na co chcesz przeznaczyć 180 bonów i określ czy jesteś zainteresowany Pogłębionym Bilansem Kariery.
  9.Podpisz umowę na zakup bonów, zapłać za bony i zapisz się na szkolenie wybrane w Bazie Usług Rozwojowych na stronie: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl
  10.Prześlij nam informację jakie kwalifikacje zdobyłeś.
   
  Kontakt  
  Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, tel. 124240738, email: kariera@wup-krakow.pl.

  Źródło: WUP Kraków

Galeria