Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • PROGRAM KOREKCYJNO- EDUKACYJNY DLA OSÓB STOSUJĄCYCH PRZEMOC

  Jeżeli masz problem z kontrolą złości, często reagujesz agresywnie lub stosujesz przemoc wobec najbliższych, pozwól pomóc sobie i swojej rodzinie!

  Thursday, 3 January 2019r. czytaj więcej Inne
 • Kolejne paczki żywnościowe wydane

  W dniu 21 lutego 2019 roku., Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gnojniku rozdysponował 9735,4 kg żywności. Z pomocy w formie paczki żywnościowej tym razem skorzystało 1026 osób.

  Thursday, 3 January 2019r. czytaj więcej Inne
 • Używasz wzmacniacza telefonii komórkowej?

  Urząd Komunikacji Elektronicznej przygotował kampanię skierowaną do wszystkich abonentów sieci telefonii komórkowych, mającą na celu uświadomienie jak największej liczbie posiadaczy wzmacniaczy sygnału telefonii komórkowej, że używanie ich jest nielegalne

  Thursday, 3 January 2019r. czytaj więcej Inne
 • Wojska Obrony Terytorialnej szkolą się w Małopolsce

  W 11 Małopolskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej rozpoczął się kolejny intensywny rok szkoleniowy. Zaplanowano czterdzieści dwa szkolenia: podstawowe, wyrównawcze, rotacyjne i zintegrowane.

  Tuesday, 2 July 2019r. czytaj więcej Inne
 • Kulinarnie mocni

  W dniu 28 stycznia br. w Domu Strażaka w Lewniowej odbył się warsztat kulinarny pn. „Kulinarnie mocni” i warsztat żywieniowy pn. „Akademia żywieniowa” zorganizowane przez Bank Żywności w Krakowie.

  Thursday, 2 May 2019r. czytaj więcej Inne
 • Zaproszenie na warsztaty

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza na warsztaty kulinarne i żywieniowe, na których będzie można się dowiedzieć, jak jeść zdrowo, smacznie i niedrogo. Zapraszamy.

  Thursday, 24 January 2019r. czytaj więcej Inne