Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Przekażmy czysty świat przyszłym pokoleniom

  Projekt Stowarzyszenia Szlakiem Kultury w Gnojniku został zakwalifikowany do II etapu, czyli głosowania Internautów w 9. edycji Programu Grantowego InicJaTyWy.

  Thursday, 28 April 2022r. czytaj więcej Inne
 • Dyżur sołtysa

  Informacja na temat dyżurów sołtysa wsi Gnojnik Krzysztofa Jewuły w miesiącu maju 2022.

  Wednesday, 27 April 2022r. czytaj więcej Inne
 • Łap skilla!

  Wszystkich młodych pracujących Małopolan, Wojewódzki Urząd Pracy zaprasza do udziału w projekcie Łap skilla! Jeśli masz ukończone 18, ale nie skończone 25 lat i nie możesz się pochwalić wysokimi dochodami to dobry moment na skorzystanie z inicjatywy.

  Tuesday, 26 April 2022r. czytaj więcej Inne
 • Rehabilitacja rolników

  Pracownicy Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zapraszają ubezpieczonych rolników do udziału w turnusach rehabilitacyjnych. Rehabilitacja w zakresie układu ruchu i układu krążenia organizowana jest we własnych Centrach Rehabilitacji Rolników.

  Monday, 25 April 2022r. czytaj więcej Inne
 • "Zwrot za piec"

  Projekt „Zwrot za piec” jest realizowany zgodnie z Ustawą o efektywności energetycznej art. 15a. Firma EnMS Polska pomaga w uzyskaniu dodatkowych pieniędzy za wymianę pieca po 22.05.2021 r. lub przy planowanej wymianie.

  Friday, 22 April 2022r. czytaj więcej Inne
 • Analiza ubóstwa energetycznego

  Gmina Gnojnik podobnie jak wszystkie gminy w województwie małopolskim została zobowiązana do przygotowania Analizy ubóstwa energetycznego.

  Friday, 22 April 2022r. czytaj więcej Inne