Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Uwaga! Nieuczciwi audytorzy energetyczni

  W związku z realizacją projektu wymiany starych pieców węglowych na nowoczesne źródła zasilane gazem, Wójt Gminy ostrzega osoby zainteresowane uzyskaniem dotacji na ten cel przed działalnością firm oferujących odpłatne usługi audytorów energetycznych.

  Wednesday, 6 July 2022r. czytaj więcej Inne
 • Deklaracja CEEB tylko do końca czerwca

  Wszyscy właściciele istniejących budynków (mieszkalnych i niemieszkalnych) do końca czerwca 2022 roku powinni złożyć do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB) deklarację dotyczącą używanego źródła ciepła.

  Wednesday, 6 July 2022r. czytaj więcej Inne
 • Opaski bezpieczeństwa dla seniorów Gminy Gnojnik

  W trosce o podnoszenie jakości życia seniorów, Gmina Gnojnik, w imieniu której działa Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gnojniku, przystąpiła do realizacji rządowego programu „Korpus Wsparcia Seniorów” na 2022 rok.

  Wednesday, 6 July 2022r. czytaj więcej Inne
 • Informacja Starosty Brzeskiego

  Zapraszamy Mieszkańców do zapoznania się z Informacją Starosty Brzeskiego o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu operatu opisowo – kartograficznego z modernizacji ewidencji gruntów i budynków w Gminie Gnojnik.

  Monday, 6 June 2022r. czytaj więcej Inne
 • Dyżur sołtysa

  Szanowni Państwo, Sołtys Krzysztof Jewuła zawiadamia o terminach dyżurów w miesiącu czerwcu br.

  Monday, 6 June 2022r. czytaj więcej Inne
 • Ogłoszenie - posiedzenie Komisji Rewizyjnej

  W dniu 9 czerwca 2022 r. po zakończonych połączonych komisjach (czwartek) w Budynku Wielofunkcyjnym w Uszwi odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Gnojnik.

  Sunday, 6 March 2022r. czytaj więcej Inne