Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Urząd Gminy nieczynny 17 czerwca br.

  Informujemy, że dnia 17 czerwca 2022 r. (tj. piątek) Urząd Gminy Gnojnik będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

  Monday, 13 June 2022r. czytaj więcej Inne
 • Poszukiwany właściciel psa

  Urząd Gminy Gnojnik informuje, że w Gnojniku przy wjeździe na Puste znaleziono niewielkiego psa błąkającego się od dwóch dni. Właściciela zwierzęcia prosimy o kontakt z Urzędem Gminy - tel. 14 68 69 600 wew. 22.

  Thursday, 6 October 2022r. czytaj więcej Inne
 • Nabór zgłoszeń do Nagrody Kryształy Soli 2022

  "Kryształy Soli" to nagroda dla najlepszych organizacji pozarządowych w Małopolsce. Jej głównym celem jest wzmacnianie wizerunku trzeciego sektora, promocja działań najlepszych organizacji, popularyzacja „dobrych praktyk” oraz upowszechnianie najlepszych

  Thursday, 6 October 2022r. czytaj więcej Inne
 • Wniosek „Mała Dotacja”

  Fundacja Wspierania Aktywności i Zachowania Dziedzictwa Lokalnego „Pro Memory” złożyła wniosek w trybie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie na realizację zadania publicznego pn. „Tradycja na wianku pleciona…”.

  Tuesday, 6 September 2022r. czytaj więcej Inne
 • Ostrzeżenie meteorologiczne – burze z gradem

  Na obszarze Małopolski prognozowane są burze, którym będą towarzyszyć bardzo silne opady deszczu do 30 mm, lokalnie do 50 mm oraz porywy wiatru do 75 km/h. Miejscami grad. Ostrzeżenie obowiązuje od godz. 14:00 dn. 9 czerwca do godz. 1:00 dn. 10 czerwca.

  Tuesday, 6 September 2022r. czytaj więcej Inne
 • XXX Jubileuszowa Wystawa Rolnicza Agropromocja

  Agropromocja jest największą w Małopolsce cykliczną wystawą rolniczą, którą odwiedza corocznie około 30 tys. osób. Po 2 latach przerwy, spowodowanej pandemią, powraca w jubileuszowym wydaniu i nowej lokalizacji.

  Saturday, 6 August 2022r. czytaj więcej Inne