Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Nagroda Gospodarcza

  Marszałek Województwa Małopolskiego zaprasza przedsiębiorców oraz organizacje gospodarcze do zgłaszania kandydatur do Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego, której celem jest honorowanie przedsiębiorców wyróżniających się innowacyjnością.

  Friday, 13 May 2022r. czytaj więcej Inne
 • Zaproszenie do Olkusza

  Wojewoda Małopolski oraz Dowódca 11 MBOT zapraszają na obchody Święta 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej, które odbędą się 21 maja br. o godz. 11:00 na Rynku w Olkuszu. W programie m.in. pokaz sprzętu wojskowego oraz gry i zabawy dla dzieci.

  Monday, 5 December 2022r. czytaj więcej Inne
 • Portal prawny dla uchodźców z Ukrainy

  W obliczu trwającego kryzysu spowodowanego działaniami zbrojnymi Rosji w Ukrainie, Stowarzyszenie Interwencji Prawnej uruchomiło bezpłatny portal prawny dla osób uciekających z Ukrainy – dostępny w trzech językach: polskim, ukraińskim i angielskim.

  Wednesday, 5 October 2022r. czytaj więcej Inne
 • Weź udział w projekcie „Praca z POWER-em!”

  W Tarnowie rusza nabór do ostatniej edycji projektu „Praca z POWER-em!”, stanowiącego wsparcie dla osób młodych do 29 roku życia. Fundacja PROKATYWNI rekrutuje uczestników spośród mieszkańców Tarnowa oraz powiatu tarnowskiego, dąbrowskiego i brzeskiego.

  Monday, 5 September 2022r. czytaj więcej Inne
 • Programy dofinansowania pomp ciepła oraz mikroinstalacji fotowoltaicznych

  Zapraszamy do zapoznania się z zasadami programów Moje Ciepło, Mój Prąd 4.0 i Czyste Powietrze, w ramach których można uzyskać dofinansowanie na zakup i montaż pomp ciepła oraz mikroinstalacji fotowoltaicznych.

  Sunday, 5 June 2022r. czytaj więcej Inne
 • Rehabilitacja rolników

  Pracownicy Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zapraszają ubezpieczonych rolników do udziału w turnusach rehabilitacyjnych. Rehabilitacja w zakresie układu ruchu i układu krążenia organizowana jest we własnych Centrach Rehabilitacji Rolników.

  Sunday, 5 June 2022r. czytaj więcej Inne