Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Dzielnicowy bliżej nas

  Komisariat Policji w Czchowie, realizując założenia programu "Dzielnicowy bliżej nas", wyznaczył działania priorytetowe służące poprawie bezpieczeństwa w rejonie Gminy Gnojnik na okres od 1 stycznia do 3o czerwca br. Szczegóły w aktualności.

  Monday, 14 January 2019r. czytaj więcej Inne
 • Życzenia noworoczne

  Życzymy wszystkim Mieszkańcom, ich bliskim i przyjaciołom niegasnącego zapału w realizacji zamierzeń, satysfakcji z wykonywanej pracy, poczucia bezpieczeństwa, spokoju i dostatku oraz serdeczności otaczających ludzi.

  Monday, 31 December 2018r. czytaj więcej Inne
 • Przedświąteczna pomoc żywnościowa

  W dniu 19 grudnia br. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gnojniku rozdysponował 9552,50 kg żywności. Z pomocy w formie paczki żywnościowej tym razem skorzystały 994 osoby.

  Monday, 24 December 2018r. czytaj więcej Inne
 • PSZOK nieczynny w dniu 24 i 31 grudnia

  Urząd Gminy w Gnojniku informuje, że w dniu 24 grudnia br. (poniedziałek) i 31 grudnia br. (poniedziałek) Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Gnojniku będzie NIECZYNNY. Za utrudnienia przepraszamy.

  Thursday, 20 December 2018r. czytaj więcej Inne
 • Programy zdrowotne realizowane w brzeskim szpitalu

  Szpital Powiatowy w Brzesku zaprasza do korzystania z programów zdrowotnych - pierwszy obejmuje nieinwazyjne badania prenatalne oraz zajęcia z wczesnej interwencji dla dzieci niepełnosprawnych. Drugi projekt to utworzenie Dziennego Domu Opieki Medycznej.

  Thursday, 20 December 2018r. czytaj więcej Inne
 • Cicha noc, święta noc...

  Szanowni Państwo, przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia - Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia. Niech Dziecię Jezus umacnia w sercach miłość i krzepi nadzieję, a czuwająca u żłobka Maryja uprasza potrzebne łaski i moce na trud każdego dnia.

  Thursday, 20 December 2018r. czytaj więcej Inne