Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Termin wydawania paczek żywnościowych

  Wójt Gminy Gnojnik i Kierownik GOPS Gnojniku informują, że w dniu 19 grudnia br. (środa) od godz. 8.00 do 15.00 w Remizie Strażackiej w Gnojniku (tylny garaż) wydawane będą paczki żywnościowe w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa.

  Thursday, 13 December 2018r. czytaj więcej Inne
 • Twoja szansa na przedsiębiorczość

  Trwa realizacja projektu „Twoja szansa na przedsiębiorczość”, którego celem jest rozwój przedsiębiorczości na terenie subregionu tarnowskiego poprzez udzielenie 580 dotacji na założenie nowych i trwałych mikro przedsiębiorstw.

  Monday, 12 November 2018r. czytaj więcej Inne
 • Warsztaty kulinarne

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gnojniku zaprasza na warsztaty kulinarne i żywieniowe, na których będzie można się dowiedzieć, jak jeść zdrowo, smacznie i niedrogo. Zajęcia odbędą się 11 grudnia br. w godzinach 9:00 – 13:00.

  Monday, 12 November 2018r. czytaj więcej Inne
 • Ogłoszenie o otwartym naborze partnerów

  Gmina Gnojnik ogłasza otwarty nabór partnera do Modułu II konkursu Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na najlepsze projekty dofinansowane z Programu Wieloletniego Senior+, tj. „Zapewnienie funkcjonowania już istniejących placówek Klubu Senior+"

  Friday, 12 October 2018r. czytaj więcej Inne
 • Nabór na stanowiska urzędnicze

  Wójt Gminy Gnojnik ogłasza nabór w Urzędzie Gminy Gnojnik na wolne stanowiska urzędnicze: ds. księgowości oraz ds. księgowości kadrowo-płacowej.

  Thursday, 12 July 2018r. czytaj więcej Inne
 • Harmonogram wywozu odpadów na 2019 rok

  Zapraszamy mieszkańców do zapoznania się z harmonogramem wywozu odpadów komunalnych segregowanych i niesegregowanych na 2019 rok.

  Thursday, 12 July 2018r. czytaj więcej Inne