Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Zakończenie pracy Rady Gminy kadencji 2014-2018

  Dnia 11 października br. miała miejsce ostatnia sesja Rady Gminy Gnojnik kadencji 2014-2018. Po części „roboczej” Sesji nastąpiła uroczystość pożegnania Radnych i Sołtysów – nie zabrakło podziękowań za pełne zaangażowania pełnienie powierzonych funkcji.

  Friday, 19 October 2018r. czytaj więcej Inne
 • Dzień Seniora w ZUS

  Oddział ZUS w Tarnowie oraz Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów zapraszają do udziału w „Dniu Seniora”, który będzie przebiegał pod hasłem: „Aktywnie i bezpiecznie”. Spotkanie odbędzie się 26 października br. (piątek) w godz. 10.00 - 13.00.

  Tuesday, 16 October 2018r. czytaj więcej Inne
 • Życzenia dla pracowników oświaty

  Nauczycielom, pedagogom, wychowawcom i pracownikom oświaty, podejmującym trud kształcenia młodych pokoleń, składamy z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzenia zdrowia i pomyślności w życiu osobistym oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.

  Monday, 10 December 2018r. czytaj więcej Inne
 • Młodzieżowi Radni podsumowali rok działania

  Na zaproszenie Wójta Gminy do Urzędu przybyli Młodzieżowi Radni wraz z Koordynatorem oraz opiekunami szkolnymi, aby podsumować pierwszy rok działania Rady kadencji 2017-2019. Nie zabrakło rozmów na temat potrzeb młodzieży oraz planowanych działaniach.

  Saturday, 10 November 2018r. czytaj więcej Inne
 • Termin wydawania paczek żywnościowych

  Wójt Gminy Gnojnik i Kierownik GOPS Gnojniku informują, że w dniu 18 października br. (czwartek) od godz. 8.00 w Remizie Strażackiej w Gnojniku (tylny garaż) wydawane będą paczki żywnościowe w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa.

  Wednesday, 10 October 2018r. czytaj więcej Inne
 • Małopolski e-Senior - opóźnienie

  W związku z realizacją projektu „Małopolski e-Senior” Fundacja Instytut Myśli Innowacyjnej informuje, iż szkolenia dla seniorów rozpoczną się w późniejszym terminie z powodu opóźnienia w dostawie tabletów.

  Monday, 10 September 2018r. czytaj więcej Inne