Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Poszukiwania labradora - włosy biszkoptowe

  Na terenie Gnojnika zagnoił pies labrador - włosy biszkoptowe. Właściciel psa prosi o informację na temat jego lokalizacji. Halina Święch - Kwiaciarnia Gnojnik - tel 664 497 585, 664 497 586

  Thursday, 21 February 2019r. czytaj więcej Inne
 • Wojska Obrony Terytorialnej szkolą się w Małopolsce

  W 11 Małopolskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej rozpoczął się kolejny intensywny rok szkoleniowy. Zaplanowano czterdzieści dwa szkolenia: podstawowe, wyrównawcze, rotacyjne i zintegrowane.

  Tuesday, 2 July 2019r. czytaj więcej Inne
 • Kulinarnie mocni

  W dniu 28 stycznia br. w Domu Strażaka w Lewniowej odbył się warsztat kulinarny pn. „Kulinarnie mocni” i warsztat żywieniowy pn. „Akademia żywieniowa” zorganizowane przez Bank Żywności w Krakowie.

  Thursday, 2 May 2019r. czytaj więcej Inne
 • Zaproszenie na warsztaty

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza na warsztaty kulinarne i żywieniowe, na których będzie można się dowiedzieć, jak jeść zdrowo, smacznie i niedrogo. Zapraszamy.

  Thursday, 24 January 2019r. czytaj więcej Inne
 • Projekt dla mieszkańcow Małopolski

  Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza do udziału w BEZPŁATNYM projekcie „Małopolskie gwarancje na rzecz aktywności społeczno-zawodowej” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  Thursday, 24 January 2019r. czytaj więcej Inne
 • Pierwszy rok małopolskich Terytorialsów

  Prawie 500 przeszkolonych żołnierzy Terytorialnej Służby Wojskowej, 800 ochotników zakwalifikowanych na szkolenia, 1200 wniosków złożonych w WKU – to bilans pierwszego roku funkcjonowania 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

  Tuesday, 22 January 2019r. czytaj więcej Inne