Menu główne
Aktualności RSS

Aktualności

 • Zbiórka dla brzeskiego szpitala

  Wednesday, 25 March 2020r. Informacje

  Strażacy z OSP w Zawadzie Uszewskiej kierują prośbę do wszystkich o wsparcie inicjatywy zbierania środków dla brzeskiego szpitala na sprzęt niezbędny do walki z koronawirusem.

  Zaczyna brakować wyposażenia począwszy od maseczek i środków dezynfekujących, a skończywszy na respiratorach i wysokiej klasy sprzęcie. Dlatego ruszyła inicjatywa zebrania środków dla brzeskiego szpitala na zakup najpotrzebniejszego wyposażenia. W internecie jest ogłoszona zbiórka środków na ten cel pod adresem: www.zrzutka.pl/z/pomocbrzesko 

  Wszelkie informacje i szczegóły akcji znajdują się także na profilu facebookowym OSP Zawada Uszewska oraz na stronie internetowej: www.ospzawadauszewska.tnb.pl.  Jeśli ktoś nie posiada konta internetowego, a chciałby dokonać wpłaty – wówczas prosimy o kontakt z Naczelnikiem OSP Zawada Uszewska pod numerem telefonu 146869113, który wyjaśni jak można pomóc w inny sposób.

  Nie bądźmy obojętni. Każdy gest, każda wpłata ma znaczenie. Razem mamy wielką moc. Okażmy wdzięczność lekarzom, pielęgniarkom oraz ratownikom, którzy w tych ciężkich czasach dbają o nasze bezpieczeństwo.  Strażacy dziękują wszystkim darczyńcom za okazane serce.

   

Galeria